Piasta marki GSP w Astra G

23 Wrz 2022, 08:35

Witam, w moim Oplu zmuszony byłem wymienić piasty na przedzie. Wymiana bez komplikacji .Od zmiany 250km i do tego momentu wszystko było ok. Obecnie wycie łożyska i wibracje kabiny. Możliwe żebym coś źle zamontował czy wątpliwa jakość produktu ?
glopiotr
Nowicjusz
 
Posty: 4

23 Wrz 2022, 08:42

Sam wymieniałeś? Jeżeli tak to czy robiłeś to wcześniej, miałeś jakąś instrukcję?

Jak u mechanika to jedź na reklamację i to jak najszybciej.

Dzisiaj z częściami ciężko trafić ale piasty GSP nie mają najlepszych opinii. Ja bym bardziej przy wymianie celował w np. SKV lozysko-kola-kamoka-czy-skv-co-wybrac-vt123893.htm
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

23 Wrz 2022, 08:54

Tak sam, robiłem to nie pierwszy raz. Od czasu do czasu coś tam dłubię w autach rodzinnaych. Piastę kupiłem w sklepie gdzie od lat kupuję i nigdy nie było problemów. Jeśli to wina piasty to uważasz,że wymieniać na nową czy próbować zmiany na inną markę ? np te SKV ?
glopiotr
Nowicjusz
 
Posty: 4

23 Wrz 2022, 09:04

glopiotr napisał(a):czy próbować zmiany na inną markę ? np te SKV ?
Myślę, że to lepsze wyjście.

Jak sam robiłeś to chyba gwarancji nie masz więc będziesz i tak zmuszony kupić inną, a Ja bym ponownie nie szedł w GSP.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

23 Wrz 2022, 09:17

Będę próbować reklamować. Jak się nie uda kupię tą markę którą peleciłeś.Dziękuję za radę i odpowiedź na moje pytanie
glopiotr
Nowicjusz
 
Posty: 4

23 Wrz 2022, 11:18

Próbuj reklamować żądając zwrotu kasy i kupuj coś lepszej jakości niż GSP
siekcki
Nowicjusz
 
Posty: 5
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Motoryzacyjne Słowo Roku 2019
    Elektromobilność, suwak, a może hybryda? Przedstawiciele branży automotive po raz pierwszy w Polsce wybrali "Motoryzacyjne Słowo Roku" w plebiscycie przygotowanym przez sieć ProfiAuto. Wyniki pokazują, że miniony rok zdominowała ...