Pierwsze autko

27 Sty 2010, 19:55

Ja jeszcze wrzuce coś takiego.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

27 Sty 2010, 20:26

calkiem fajna 5,5 to na fajne radio + glosniki bym odrzucil, ale bardziej odpowiadaly by mi oferty z woj. łódzkiego :)
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - w gazie
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
a co o tych myslicie, a szczegolnie na temat mazdy :)
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz

27 Sty 2010, 20:45

Wiem że z łódzkiego ale tą Astre podałem przykładowo bo fajnie sie prezenci.
A co do Twoich linków:
Mazda jak już wczesniej było do bdb samochodzik,ta z Twojego linku,przebieg wydaje sie być autentyczny,tylko niewiem ile takowe przejeżdzą bezproblemowo,cena ok 8000zł a do tego dojdą jeszcze opłaty ok 1300zł bo autko jest sprowadzone.
Carisma prezentuje sie dość tak nawet,tylko przebieg nie podany i cena chyba już bez negocjacji.
Golf no i znowu pojawia sie ten nie szczęśliwy hak,wogóle auto słabo wyposażone,za te pieniadze możesz miec III ze 100razy lepszym wyposażeniem.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

27 Sty 2010, 21:11

rzeczywiscie nie zwrocilem uwagi na przebieg, dosyc spory :d troche diesli poprzegladalem
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - wydaje mi sie jakby srodek kierownicy byl innego koloru od reszty : d
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz

27 Sty 2010, 21:27

No i teraz powiem szczerze niemam sie do czego przyczepić z Twoich propozycji,wszystkie wydają sie być godne zainteresowania,tylko przebiegi napewno cofane ale to już tradycja a co do tej kierownicy to nie raz przeglądając oferty natkne sie na srodek kierownicy w innym kolorze no i może fakt wtedy coś było robione prawdopodbnie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Sty 2010, 17:10

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

w weekend mam zamiar pochodzic, pojezdzic po komisach w mojej okolicy, mozesz mi napisac na co zwrocic szczegolna uwage? rozumiem, ze na dopasowanie np maski, klapy bagaznika do karoserii, korozje, przebieg chociaz na pewno krecony,wnetrze ;d i co jeszcze? jezli mi sie cos spodoba to na pewno wroce tam z kims kto sie na tym zna, ale narazie chcialem z kumplem obeznanie w terenie zrobic :D
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jazda z przyczepą - o czym trzeba pamiętać?
    Wakacje to dla wielu osób okres podróży, inni na czas urlopu planują remont czy przeprowadzkę. Często przydatna w takich sytuacjach może okazać się przyczepa. Prowadzenie auta z przyczepą to jednak często niełatwe ...
    Dlaczego Polacy kochają miejskie hybrydy?
    W samochodach do miasta najbardziej cenimy niskie spalanie i wysoki moment obrotowy pozwalający na szybsze włączanie się do ruchu, dostępny w możliwie najniższym zakresie obrotów. Jeszcze do niedawna warunki te spełniały ...

28 Sty 2010, 17:28

Czy całe auto jest w jednym kolorze a nie w kilku czy dwóch (chodzi mi tu o różne odcienie jednego koloru),najlepiej to jak znajdziesz jakiś konkretny egzemplarz to podjedz ze znajomym mechanikiem albo z kimś kto sie na tym zna.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Sty 2010, 19:59

Korzystając z niskich temperatur sprawdź czy auto odpala na zimnym silniku. Sprawdź czy sprzedający nie odpalił auta przed Twoim przyjazdem żeby silnik się rozgrzał i nie było problemów z odpaleniem podczas oględzin auta.
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 694
Miejscowość: Lublin

28 Sty 2010, 22:48

tez o tym myslalem i nie odpali bo nie bd wiedzial o moim przyjsciu :D bo ide zobaczyc autka ogolnie, nie umawialem sie na ogledziny konkretnego :)
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz

30 Sty 2010, 09:34

Nie znam się za bardzo na samochodach, ale miałem okazję wczoraj przejechać się w fotelu pasażera Mazdą 323f. Auto bardzo bardzo fajne - ma tylko jeden minus. Ponieważ jest to zawieszenie sportowe jest ono dosyć niskie. A to z kolei nie nadaje się na polskie drogi w zimie - nie pojeździsz bo zahaczasz o fałdy śniegu przy prędkości rzędu 40-50km/h. Natomiast jeśli droga jest czarna czyli wiosna, lato, jesień to brałbym od razu. Ewentualnie podnieść troszkę to zawieszenie bo naprawdę będąc nieostrożnym można coś urwać.
Tomo_2
Początkujący
 
Posty: 87
Zdjęcia: 2
Miejscowość: Tomaszów Lubelski
Auto: Opel Astra G
Silnik: 1.8 125KM 16V
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

30 Sty 2010, 20:35

marjan :) Jeszcze rok temu byłem w identycznej sytuacji i wiesz co?
Chciałem kupić jak najlepszy samochód nie myśląc jeszcze o tym, jakie będę musiał pokrywać koszty eksploatacyjne i związane z naprawami. Na tamten czas moim marzeniem była Almera 5D sedan za 21tyś i dobrze, że go nie kupiłem, bo miałem już 3 małe stłuczki! :)
Na pierwszy model polecam samochód, który mam w profilu. Tani, bezawaryjny i bardzo tani w eksploatacji. Dopiero jak będziesz się czuł pewnie za kierownicą, celuj w coś lepszego.
Po roku stwierdzam dopiera, że za podobną kasę mógłbym mieć większy samochód i zapewne z większym przebiegiem. Ja miałem poniżej 100 tys. jak go kupowałem. W cenie 10 tys myślę, że mógłbyś znaleźć jakiegoś Citroena Xsare Coupe, czy jaki tam wolisz, 5D? :)
KontoUsunięte
 

30 Sty 2010, 22:30

A moze VW lupo:




[link do oferty na Allegro wygasł]





[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Bart258
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 223
Miejscowość: okolice Krakowa