Pierwsze autko

27 Sty 2010, 15:03

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] bardzo zaskoczylo mnie to ogloszenie o.O ale chyba lepiej kupic starszy model za mniej niz kupowac ten i potem drugie tyle wydac w warsztacie? :)
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz

27 Sty 2010, 15:45

Biały,hak,ciemne szyby,auto pewnie po tyraniu w jakiejś firmie,jeszcze nie każda szyba przyciemniona (w tylnych prawych drzwiach jest a w lewych już niema),ja bym ją sobie podarował.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

27 Sty 2010, 17:06

[link do oferty na Allegro wygasł] wydaje sie byc w porzadku : d
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz

27 Sty 2010, 17:26

Ciekawe,ogólnie auto jest naprawde zadbane ale nikt nie sprzedaje auta z prawie nową instalacją gazową,tu coś jest podejrzane.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

27 Sty 2010, 17:57

a no wlasnie ;/, wszedzie jakies haczyki... co do tej hondy civic w sedanie to chyba jednak benzyniak odpada(za duze koszty jak na licealiste), koncza mi sie pomysly ;/
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz

27 Sty 2010, 18:18

E36 R4 na sekwencji dostaniesz jak poszukasz, spali Ci 11 - 12 lpg w mieście, a auto bardzo fajne. No, ale skoro jeździsz rocznikiem, a nie samochodem to pozostaje szukać wśród Fiatów itp.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

27 Sty 2010, 18:19

Może te Cie zainteresują:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

27 Sty 2010, 18:26

jiGsaw napisał(a):E36 R4 na sekwencji dostaniesz jak poszukasz, spali Ci 11 - 12 lpg w mieście, a auto bardzo fajne. No, ale skoro jeździsz rocznikiem, a nie samochodem to pozostaje szukać wśród Fiatów itp.
hmmm... moze zle to wczesneij ujalem.... no ale e36 po 5 wlascicielu nie kupie... jezli dasz mi pewnosc, ze to bd autko bezawaryjne, moge jezdzic i rocznikiem 80' najwazniejsze jest dla mnie to, zeby nie palilo nie wiadomo ile i zeby to nie byla skarbonka bez zdna... bo nie chce auta, zeby wydac na nie drugie tyle u mechanika... po pierwsze na pewno bym tego nei zorbil, a po drugie po prostu mnie na to nie stac




jakos nie jestem przekonany do deawoo ;/, a astra ciekawa propozycja :) a toyotka? [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz

27 Sty 2010, 18:38

Jeżeli się nie znasz na BMW i w ogóle na samochodach i nie masz nikogo, kto fachowo by Ci przetrzepał auto i blacharkę to BMW nie bierz, bo jak kupisz padło/ulepa to się zrazisz tylko i finansowo trochę Cię podniszczy. Na pocieszenie dodam, że zadbana Beemka nie powinna przysporzyć problemów, a E36 nie jest aż takie drogie w częściach (dość prosta budowa i wiele dobrych zamienników/używek). Aczkolwiek fachowe oględziny to, według mnie, podstawowa sprawa przy zakupie KAŻDEGO używanego pojazdu.
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

27 Sty 2010, 18:48

no co racja to racja... moglbys podrzucic pare linkow, czego mniej wiecej mialbym szukac?
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz

27 Sty 2010, 19:04

Po linkach to tak naprawdę ciężko ocenić, można jedynie kierować się pewnymi wytycznymi. Jakbyś chciał jednak kupić auto PEWNE za ok 5tys zł to od ręki mogę Ci polecić ten egzemplarz, ale to E30. Przerabiasz gaz na sekwencję (1500 -2000zł) i śmigasz jak ta lala. :wink: [link do oferty na Allegro wygasł]
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

27 Sty 2010, 19:12

[link do oferty na Allegro wygasł] a taka? i jeszcze jedno nie siedzialem nigdy za kierownica bmw i nie wiem czy wgl bym sie tam zmiescil : d i wlasnie sie obawiam kupienia "pudla", wiec raczej jako pierwsze autko wole cos w stylu takim jak astra w ostatnim linku barola... no chyba ze znajde kogos naprawde ogarnietego, znajacego sie na autach to wtedy moze sie nad bmw zastanowie... mam znajomego mechanika, ale w 100% mu nie ufam : p
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz

27 Sty 2010, 19:21

Zmieściłbyś się spokojnie, akurat w BMW masz fotel regulowany w wielu płaszczyznach i każdy się dopasuje. Za Tobą pewnie już nikt nie usiądzie jak masz 2m, ale to inna gadka. Co do tej, którą wkleiłeś to dobrze szukasz, warto poprosić o normalne zdjęcia (te są za małe i nic nie widać), a jak masz niedaleko to najlepiej jedź sam ocenić.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

27 Sty 2010, 19:32

Tylko kto sprzedaje tą granatową E36,najpierw w ogłoszeniu pisze że kobieta a na koncu "dodano" pod fotkami już jest gatka gościa.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

27 Sty 2010, 19:45

Zadzwonić, wypytać o szczegóły i się wyjaśni.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW