Pierwsze auto. 6500zł

19 Cze 2018, 21:50

Niestety ale ten Golf jest już sprzedany :( Scenic chyba już za duży ale z braku alternatyw pojadę jutro obejrzeć.
Hyperion
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 0- 0-2016
Auto: Nie mam

19 Cze 2018, 22:04

Od kombi zbytnio dużo nie odbiega..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Lip 2018, 11:04

Witam po długiej przerwie :)

Nadal jestem bez auta ponieważ wciąż szukam. Postanowiłem wziąć pod uwagę już również samochody z dislem. Co więcej za 6 dni będę miał pomoc w ocenie potencjalnych aut od mechanika :)
Chciałbym zapytać czy Octavia z silnikiem 1.6 75KM od prywatnej osoby za 4800 zł to realna cena czy raczej sobie odpuścić? Pamiętam że już o jedną pytałem ale silnik był inny, mocniejszy i został mi odrazdzony.
Link poniżej:
[link do oferty na Olx wygasł]
Hyperion
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 0- 0-2016
Auto: Nie mam

14 Lip 2018, 16:17

Do Octavii ten silnik kompletnie się nie nadaje,po mieście jeszcze ok ale w trasie zapomnij że cokolwiek wyprzedzisz..

Przyzwoity Avensis i przyzwoity opis.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Ładny Focus [link do oferty na Olx wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

23 Lip 2018, 02:56

Mam możliwość kupienia Nissana Primera P12 z silnikiem 1.9 w dieslu od osoby prywatnej niedaleko mojego zamieszkania. Autko z tego co oglądałem jest bardzo zadbane ale opinie o samochodzie nie najlepsze (awaryjne). Właściciel chce za nie ok 7300 zł i nie robi problemów z wzięciem go na warsztat. Co więcej ma aktualny przegląd chyba do maja z tego co kojarzę.

Znalazłem także ciekawe Volvo V40 do kupienia :)

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Hyperion
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 0- 0-2016
Auto: Nie mam

23 Lip 2018, 12:48

Volvo warte uwagi :ok:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

03 Sie 2018, 23:49

Warte uwagi?

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

W przyszłym tygodniu dostanę. (dzisiaj znów dzwoniłem) informacje czy zostanie mi sprzedany Seat Ibiza z 2003 r (sprzedający sam nie jest pewny czy go chce sprzedawać) z silnikiem bodaj 1.4 z 75KM bardzo zadbany i garażowany z niecałymi 100000 przebiegu w cenie 8000zł. Nie powiem że się nie nakręciłem na nie ale tak jak wspominam właściciel nie jest chętny. Auto oglądałem 26.07 a nadal nie jest mi w stanie dać znać czy go sprzeda czy nie. Z tego względu zaczynam już szukać czegoś innego.

Ps. Albo może coś z tych?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do oferty na Olx wygasł]
Hyperion
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 0- 0-2016
Auto: Nie mam

04 Sie 2018, 14:36

1.Megane II nie ten budżet..
2.Z kilometra widać że to trup..
3.Ja bym się nie pakował w takie wynalazki,problem z serwisem i problem z częściami..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

08 Wrz 2018, 17:59

Witam :)
Chcę się pochwalić, że nareszcie mam swoje auto :) Kupiłem Hondę Civic Coupe z 1998r z silnikiem 1.6+gaz. Autko ma małe punkty rdzy, szpachlę na prawym tylnym nadkolu (porzedniego właściciela stuknął samochód na parkingu) i wymieniony zderzak. Autko wizualnie jest na takie powiedzmy 3+. Jednak mechanicznie jest w super stanie (opinia mechanika u którego auto sprawdziłem). Auto ma prawie nowy akumulatory, świeży przegląd (zrobiony 11.08.br) i gruntownie wyremontowany silnik. Do zrobienia mam tylko w sumie lewy, przedni przegub. Do tego dostałem 4 koła wraz z prawie nowymi oponami zimowymi. Poprzedni właściciel był pasjonatem tej marki i starał się utrzymywać w jak najlepszej kondycji autko. Auto jest na rejestracji tarnowskiej (ja jestem z Nowego Sącza) i mam opłacone OC do 14.01. Teraz proszę niech mi ktoś powie co i w jakiej kolejności muszę zrobić? Co więcej czy przy zmianie tablic muszę zrezygnować z OC? Proszę o wyjaśnienie od kogoś cierpliwego :)
Hyperion
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 0- 0-2016
Auto: Nie mam