Pierwsze auto do 3500 z LPG

26 Sie 2014, 13:34

Co on tak wysoko stoi? :shock:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

26 Sie 2014, 19:46

Jaka krowa :shock:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Sie 2014, 18:06

Barol ty to chyba dostaniesz puchar olewactwa i opierdalania się - lub kogoś. Nie pomagasz nic podnosisz jedynie ciśnienie ludziom na forum ja nie wiem kto wam daje tych moderatorów, szkoda było nawet zakładać konta jak tu taka pomoc. Liczyłem na to, że moderatorzy to eksperci - pomyliłem się chyba. A pomagać powinni bo od tego są! Jak za przeproszeniem d..a od srania. Spotkałem się tu jedynie z krytyką na samym starcie pomocy żadnej więc się zawiodłem. Nie ma sensu ciągnąć tematu dalej jak tu każdy olewa, poszukam sam bo i tak nie dostałem od nikogo tutaj żadnej konkretnej propozycji, linku, porady etc.

Na koniec link do peugeota który wygląda cudnie (jak po lifcie) ale co to kogo tutaj obchodzi.
[link do oferty na Olx wygasł]
Kakarot
Nowicjusz
 
Posty: 37
Prawo jazdy: 17 01 2014
Auto: Nissan Almera

28 Sie 2014, 18:38

Według mnie (choć nie za bardzo lubię oceniać aut po zdjęciach) samochód wygląda przyzwoicie przebieg może być autentyczny tylko pytanie jak stary jest ten gaz. Według mnie można go obejrzeć.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

28 Sie 2014, 20:50

Jak Ci sie nie podoba to zawsze możesz zmienić forum proste..
Co do 406 to przedni lewy błotnik wydaje mi sie być w innym odcieniu a poza tym wygląda na zadbanego tylko kurde ten stary gaz.. to już powoli może być zabójstwo dla silnika.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Sie 2014, 20:54

Kakarot napisał(a):Barol ty to chyba dostaniesz puchar olewactwa i opierdalania się - lub kogoś
a ty zaraz dostaniesz ostrzeżenie za słownictwo :yes:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14080
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

28 Sie 2014, 20:58

Nie doradzamy Ci? Gdybyśmy Ci nie doradzali to byś kupił trupa.. Podając samochody nie z twojego budżetu mamy głaskać Cię po główce bo nie rozumiem? Tego oczekujesz? Chyba lepiej powiedzieć głośno co się myśli i w ten sposób naprowadzić Cię na drogę do dobrych aut a nie złomów?
Moderator ma za zadanie pilnować porządku, doradzać i dbać o użytkowników.. Różne są czynniki wyboru moderatora więc jak Ci moderacja nie odpowiada to sobie wypracuj staż i się zgłoś do ekipy.. wtedy pogadamy.

A takie wyjeżdżanie na weterana forum to jest co najmniej nie na miejscu i jak myślisz że my się tu opie*dalamy to się grubo mylisz.. Jedno z większych forum w Polsce, ogrom postów dziennie a nasz dział jest najbardziej ruchliwy. Jak myślisz dlaczego nas jest tu czwórka i dwójka z innego działu?
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

31 Sie 2014, 18:03

To oburzenie części moderatorów pomijam...

Zastanawia mnie kupno Opla Vectry B z gazem w cenie do 5 tys. Jest to dobry pomysł ? Auto mi się ogólnie podoba, blachy ma jak inne ople ale w moim przypadku będzie garażowany.
Jeśli da radę kupić vectrę to z jakim silnikiem najlepiej ? Opłaty rosną z wielkością silnika, spalanie też... dlatego wolałbym silnik 1.6 16v. niż 2.0

Wiem że vectra b chodzi po 8 tys ale ogłoszeń jest pełno i za 5 też można coś znaleźć - tylko głośno myślę.
Kakarot
Nowicjusz
 
Posty: 37
Prawo jazdy: 17 01 2014
Auto: Nissan Almera

31 Sie 2014, 18:59

Kakarot napisał(a):wolałbym silnik 1.6 16v
Który jest złomem :yes:
Chleje olej, nie jest trwały i strzela pasek rozrządu.
Za 5k znajdziesz ale przedlift :wink:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

01 Wrz 2014, 06:01

Dokładnie unikaj 1.6 16V,jak już to szukaj 1.8 115/125KM.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012