Pierwsze auto do 8 tysięcy

Re: Pierwsze auto do 8 tysięcy

14 Mar 2015, 09:21

1.Ładna ale ten wydech nie napawa optymizmem.
2.Troche tanio i jeszcze świeży gaz,coś tu śmierdzi.
3.Ta ostatnia faktycznie ładna i za te pieniądze powinna być dobra.
A3 też ciekawa :ok:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

14 Mar 2015, 09:50

Barol napisał(a):A3 też ciekawa

Tylko wydech należy od razu wywalić bo wygląda paskudnie.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

14 Mar 2015, 10:14

No to napewno :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

14 Mar 2015, 10:21

Dzięki za oceny. Ta druga Honda, o której napisałeś że ma świeży gaz - nie widzę takiej informacji, jedynie gość napisał że ma ją od 06.2014, co rzeczywiście jest trochę dziwne... Podobnie jest niestety z Audi, tam z kolei jest wyraźna informacja, że gaz założony niecały rok temu. Będę myślał i w przyszłym tygodniu chyba wreszcie się wybiorę i pooglądam. Trochę się obawiam rozmiarów tej Accord, bo jednak będę jeździć głównie po mieście, ale podobają mi się dużo bardziej niż hatchbacki... jak żyć?
wilden
Nowicjusz

Auto: Nie mam

14 Mar 2015, 10:26

No własnie mała zagadka z tymi gazami.
Barol
Awatar użytkownika

14 Mar 2015, 12:05

Mam jeszcze coś takiego:
[link wygasł]
Na plus mały przebieg na gazie, ale trochę duży łączny przebieg i ten rocznik też nie do końca, nie sądzicie że trochę za drogie?

No i bardzo fajne BMW:
[link wygasł]
wilden
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nadwozie i bezpieczeństwo BMW ActiveHybrid 3 Nadwozie i bezpieczeństwo BMW ActiveHybrid 3
    Struktura nadwozia BMW ActiveHybrid 3 spełnia najwyższe standardy w zakresie wytrzymałości i lekkości konstrukcji. Używając właściwych materiałów we właściwych miejscach uzyskano nie tylko świetną strukturę służącą ...
    Volvo XC60 - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne Volvo XC60 - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne
    Nowe XC60 to jeden z najbezpieczniejszych samochodów jakie kiedykolwiek zbudowano. Jest wręcz “naszpikowany” najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wystarczy wspomnieć o przełomowych systemach ...

• Re: Pierwsze auto do 8 tysięcy

14 Mar 2015, 12:29

Drogo? Normalna cena jak na A3,przebieg łączny raczej napewno będzie większy nie ma sie co oszukiwać a rocznikiem się przecież nie jeżdzi zwłaszcza za takie pieniądze. Ogólnie widać że ta A3 od młodego upalacza i nie zdziwiłbym się jakby turbo było już na wykończeniu.
    BMW bardzo ładne,sądząc po CB auto mogło często latać w trasy więc musiało być sprawne.
    Barol
    Awatar użytkownika

14 Mar 2015, 13:44

W czarnej A3 zderzak do wywalenia bo wygląda idiotycznie, końcówka wydechu też. Dolicz 300zł za zderzak, może w kolorze znajdziesz. Rocznikiem i przebegiem nie jeździmy. I właśnie ciekawe jak tam turbo...
    Najlepsze e46 i tu takie A3 nie ma startu.
    Koniu
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
    Miejscowość: obecnie Fulda
    Auto: Mondeo // Astra

15 Mar 2015, 09:01

Akurat stanem turbo w 1.8T bym się nie przejmował, bo jego regeneracja obecnie kosztuje grosze. Ten konkretny egzemplarz jest jednak okropnie zwieśniaczony, wstydziłbym się czymś takim jeździć.
    łysy
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 2
    Prawo jazdy od: 12 09 2001
    Auto: VW Golf VII
    Silnik: 1.4 TSI 150KM

15 Mar 2015, 10:53

Też mi się to kompletnie nie podoba, tak samo zresztą jak jakieś spojlery i inne udziwnienia w 20 letnich autach. Może jak ktoś ma do tego głowę, to może fajnie wyglądać, ale w większości przypadków wygląda tragicznie...

To auto chyba już wrzucałem wcześniej:

[link wygasł]

Ma ekstra oceny, ale wizualnie mnie nie powala na kolana i ma masakryczną tapicerkę - dałoby się coś z tym zrobić w jakiejś sensownej kwocie?
    wilden
    Nowicjusz

15 Mar 2015, 11:33

Gdzie ma świetne oceny? Przecież to awaryjna Laguna II (królowa lawet) w innym (jak zauważyłeś- brzydszym) opakowaniu.
    Koniu
    Awatar użytkownika

15 Mar 2015, 12:05

To jak Ci się nie podoba w środku ani na zewnątrz to po co sie nią wogóle interesować?
    Wrzucałeś ładne E46 i już auta nie ma więc zapewne było warte uwagi.
    Tutaj masz dwa ładne autka:
    [link wygasł]
    [link wygasł]
    Barol
    Awatar użytkownika

15 Mar 2015, 12:19

@Koniu

[link wygasł]

Z tym BMW to jest w zasadzie (poza 406) bezkonkurencyjne, bardzo mi się podoba, ma dobre oceny na autocentrum, ale wszyscy z najbliższego otoczenia mi odradzają, bo niby części drogie i serwis (czy to nie jest po prostu taki powielany stereotyp?). Mnie zależy na aucie w okolicach tych 8-12 tyś, do którego nie będę musiał dokładać połowę tej kwoty w ciągu roku czy dwóch. Czy jest po prostu jakaś znaczna różnica między konkretnie e46 a innymi proponowanymi przez Was samochodami w ich awaryjności i kosztach napraw, czy wszystko tak naprawdę zależy od egzemplarza i jeśli wziąłbym kogoś ogarniętego w temacie BMW, pojechał na stację, to mógłbym spać w miarę spokojnie?
    Zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie ciężko odpowiedzieć na te pytania, ale po prostu stoję przed wyborem pomiędzy samochodami, które nie bardzo do mnie wizualnie przemawiają (a chcę mieć auto na parę lat, a nie rok czy dwa i nie chce żebym się z nim męczył), a samochodami które z wyglądu są dla mnie świetne (BMW e46 i Peugeot 406 coupe), kosztują może trochę więcej, ale skutecznie są mi wybijane z głowy przez najbliższych, albo nie ma w ogóle tych aut w okolicy.
    wilden
    Nowicjusz

15 Mar 2015, 12:22

Dobra.. mój błąd. Nie wchodziłem w link, tylko zwróciłem uwagę że jest napisane P12 a to jest P11 po lifcie. ta jest jak najbardziej godna polecenia.
    Koniu
    Awatar użytkownika

15 Mar 2015, 12:38

Ta Honda super, ojciec jeździ taką w sedanie od 10 lat, on co prawda kupił od pierwszego właściciela i auto było pewne, ale przez cały ten czas zero problemów, nic tylko zalać i jechać. Na pewno się zainteresuję i zobaczę w tym tygodniu jeśli jeszcze będzie, dzięki wielkie za linka bo na olx tak często nie szukam.
    [link wygasł]
    Ostatnio edytowany przez wilden, 16 Mar 2015, 17:45, edytowano w sumie 1 raz
    wilden
    Nowicjusz

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył