Pierwsze auto do 8 tysięcy

14 Mar 2015, 09:21

1.Ładna ale ten wydech nie napawa optymizmem.
2.Troche tanio i jeszcze świeży gaz,coś tu śmierdzi.
3.Ta ostatnia faktycznie ładna i za te pieniądze powinna być dobra.
A3 też ciekawa :ok:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Mar 2015, 09:50

Barol napisał(a):A3 też ciekawa

Tylko wydech należy od razu wywalić bo wygląda paskudnie.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

14 Mar 2015, 10:14

No to napewno :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Mar 2015, 10:21

Dzięki za oceny. Ta druga Honda, o której napisałeś że ma świeży gaz - nie widzę takiej informacji, jedynie gość napisał że ma ją od 06.2014, co rzeczywiście jest trochę dziwne... Podobnie jest niestety z Audi, tam z kolei jest wyraźna informacja, że gaz założony niecały rok temu. Będę myślał i w przyszłym tygodniu chyba wreszcie się wybiorę i pooglądam. Trochę się obawiam rozmiarów tej Accord, bo jednak będę jeździć głównie po mieście, ale podobają mi się dużo bardziej niż hatchbacki... jak żyć?
wilden
Nowicjusz
 
Posty: 22
Auto: Nie mam

14 Mar 2015, 10:26

No własnie mała zagadka z tymi gazami.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Mar 2015, 12:05

Mam jeszcze coś takiego:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Na plus mały przebieg na gazie, ale trochę duży łączny przebieg i ten rocznik też nie do końca, nie sądzicie że trochę za drogie?

No i bardzo fajne BMW:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
wilden
Nowicjusz
 
Posty: 22
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Jak używać nawigacji google? Jakie są dostępne opcje?
    Google Maps to popularna aplikacja nawigacyjna, która umożliwia wyznaczanie tras i śledzenie drogi do wyznaczonego celu. Oto kilka podstawowych opcji dostępnych w Google Maps: Wyznaczanie trasy: Aby wyznaczyć trasę, ...

14 Mar 2015, 12:29

Drogo? Normalna cena jak na A3,przebieg łączny raczej napewno będzie większy nie ma sie co oszukiwać a rocznikiem się przecież nie jeżdzi zwłaszcza za takie pieniądze. Ogólnie widać że ta A3 od młodego upalacza i nie zdziwiłbym się jakby turbo było już na wykończeniu.
BMW bardzo ładne,sądząc po CB auto mogło często latać w trasy więc musiało być sprawne.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Mar 2015, 13:44

W czarnej A3 zderzak do wywalenia bo wygląda idiotycznie, końcówka wydechu też. Dolicz 300zł za zderzak, może w kolorze znajdziesz. Rocznikiem i przebegiem nie jeździmy. I właśnie ciekawe jak tam turbo...
Najlepsze e46 i tu takie A3 nie ma startu.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

15 Mar 2015, 09:01

Akurat stanem turbo w 1.8T bym się nie przejmował, bo jego regeneracja obecnie kosztuje grosze. Ten konkretny egzemplarz jest jednak okropnie zwieśniaczony, wstydziłbym się czymś takim jeździć.
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2759
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna

15 Mar 2015, 10:53

Też mi się to kompletnie nie podoba, tak samo zresztą jak jakieś spojlery i inne udziwnienia w 20 letnich autach. Może jak ktoś ma do tego głowę, to może fajnie wyglądać, ale w większości przypadków wygląda tragicznie...

To auto chyba już wrzucałem wcześniej:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Ma ekstra oceny, ale wizualnie mnie nie powala na kolana i ma masakryczną tapicerkę - dałoby się coś z tym zrobić w jakiejś sensownej kwocie?
wilden
Nowicjusz
 
Posty: 22
Auto: Nie mam

15 Mar 2015, 11:33

Gdzie ma świetne oceny? Przecież to awaryjna Laguna II (królowa lawet) w innym (jak zauważyłeś- brzydszym) opakowaniu.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

15 Mar 2015, 12:05

To jak Ci się nie podoba w środku ani na zewnątrz to po co sie nią wogóle interesować?
Wrzucałeś ładne E46 i już auta nie ma więc zapewne było warte uwagi.
Tutaj masz dwa ładne autka:
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

15 Mar 2015, 12:19

@Koniu

[link do autocentrum.pl wygasł]

Z tym BMW to jest w zasadzie (poza 406) bezkonkurencyjne, bardzo mi się podoba, ma dobre oceny na autocentrum, ale wszyscy z najbliższego otoczenia mi odradzają, bo niby części drogie i serwis (czy to nie jest po prostu taki powielany stereotyp?). Mnie zależy na aucie w okolicach tych 8-12 tyś, do którego nie będę musiał dokładać połowę tej kwoty w ciągu roku czy dwóch. Czy jest po prostu jakaś znaczna różnica między konkretnie e46 a innymi proponowanymi przez Was samochodami w ich awaryjności i kosztach napraw, czy wszystko tak naprawdę zależy od egzemplarza i jeśli wziąłbym kogoś ogarniętego w temacie BMW, pojechał na stację, to mógłbym spać w miarę spokojnie?
Zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie ciężko odpowiedzieć na te pytania, ale po prostu stoję przed wyborem pomiędzy samochodami, które nie bardzo do mnie wizualnie przemawiają (a chcę mieć auto na parę lat, a nie rok czy dwa i nie chce żebym się z nim męczył), a samochodami które z wyglądu są dla mnie świetne (BMW e46 i Peugeot 406 coupe), kosztują może trochę więcej, ale skutecznie są mi wybijane z głowy przez najbliższych, albo nie ma w ogóle tych aut w okolicy.
wilden
Nowicjusz
 
Posty: 22
Auto: Nie mam

15 Mar 2015, 12:22

Dobra.. mój błąd. Nie wchodziłem w link, tylko zwróciłem uwagę że jest napisane P12 a to jest P11 po lifcie. ta jest jak najbardziej godna polecenia.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

15 Mar 2015, 12:38

Ta Honda super, ojciec jeździ taką w sedanie od 10 lat, on co prawda kupił od pierwszego właściciela i auto było pewne, ale przez cały ten czas zero problemów, nic tylko zalać i jechać. Na pewno się zainteresuję i zobaczę w tym tygodniu jeśli jeszcze będzie, dzięki wielkie za linka bo na olx tak często nie szukam.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Ostatnio edytowany przez wilden, 16 Mar 2015, 17:45, edytowano w sumie 1 raz
wilden
Nowicjusz
 
Posty: 22
Auto: Nie mam