Pierwsze auto

13 Cze 2011, 12:10

Za matiza albo sejola duzego oc nie zapłacisz bo tam te autka maja mała pojemnosc, ja swoje pierwsze autko jak kupowalem tez na to zwracałem uwage gdyz nie mialem zadnych znizek i dopiero zaczynalem kariere za kierownica. A kogos na wsp. właściciela nie chciałem brac bo jak bym cos ja zmajstrowal to przeze mnie ktos by oberwął po znizkach, a tak teraz juz mi brakuje niewiele brakuje do 60 :), a im na poczatku mocne auto to wtedy sie glupoty trzymaja takiego mlodego wiem cos o tym :)
s1ash
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 130
Miejscowość: Ze wsząd

13 Cze 2011, 12:38

s1ash napisał(a):...a im na poczatku mocne auto to wtedy sie glupoty trzymaja takiego mlodego...

co racja to racja. fajnie jest miec "cos" pod noga, ale dobrze tez miec "cos" miedzy uszami ;)
viwaldi
 

13 Cze 2011, 20:31

Zdecydowałem się na Matiza fajny samochodzik 5d silniczek niby 800 ale ma tego małego kopa na czymś trzeba się uczyć a to moim zdaniem dobre autko no i co najważniejsze opłaty tanie w porównaniu do silniczka 1,4 i w górę teraz tylko znaleść coś fajnego:) Dzięki wszystkim za pomoc:)
Adi9191
Nowicjusz
 
Posty: 14
Miejscowość: Mińsk Maz

13 Cze 2011, 20:40

No tak tylko auto jest nie stabilne na zakrętach.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kalkulator momentu obrotowego
    Jednostką stosowaną w samochodach do określenia momentu obrotowego jest Nm (niutonometr). Moment obrotowy zaś jest podstawowym parametrem, który charakteryzuje osiągi silnika spalinowego.