Jakie auto na pierwsze auto ? BMW AUDI VW ?!

02 Sty 2014, 18:09

Witam , mam zamiar kupić w najbliższym czasie swoje pierwsze auto , moze odrazu przejde do rzeczy , mam możliwość wydać 15-17 tys na auto (nie wliczajac opłat) , chciałbym żeby auto było szybkie i głośne i sie nie psuło i mało paliło , a tak serio to wpadły mi w oko 3 modele a mianowicie

Audi a4 b6 kombi, najlepiej diesel a jeszcze lepiej to 1.9 ;)
Passat b5 sedan po lifcie a silnik jak wyżej
i
BMW E46 sedan 1.8i

Największą chrapke miałem na audi i passata ale gdzie nie obejrze to słysze tylko ZAWIESZENIE ZAWIESZENIE ZAWIESZENIE że aluminiowe że wielowachaczowe że to kosztuje itd.

co do BMW że naprawy drogie i że dużo pali....

P.S chodzę jeszcze do technikum a pieniadzy mam tyle co uda mi sie zarobic za granicą przez wakacje wiec nie może byc auto na które przestanie z czasem mnie stać....

Sam niewiem , a może jakieś inne auto które ładnie sie juz w serii prezentuje nie pali jak smok nie jest za stare i warte swej ceny , i które z tych aut które wyżej wymieniłem ?
Jagodzianka
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 26 01 1996
Auto: Szukam

02 Sty 2014, 19:19

A może??
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
całkiem przyjemne autka.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

02 Sty 2014, 20:07

rozumiem, że kryterium "głośne" ma się rozumieć klekot diesla jak traktora spod znaku Audi i VW? :mrgreen:

Olej te przereklamowane szroty z Niemiec i zerknij coś w stronę co podał Ci Barol
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

02 Sty 2014, 20:10

Diesel a do tego

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

i jest moc :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

02 Sty 2014, 21:28

:no: jedyna reakcja na te auta co podesłałeś....

nie chce mieć jakiegoś mamowozu bo przynajmniej tak patrze na te auta , chciałbym coś z magnesem na cipki a tego typu autami jak np toyota yaris to u mnie mama jeździ xd auto z charakterem co ładnie wygląda , żeby nikt mi tu zaraz nie wyskoczył z golfem poniżej 5 bo te auta ładnie mogą wygladac ale nigdy w serii...wracając do tematu , może ktoś podrzuci inne pomysły jak koledzy wyżej ?
Jagodzianka
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 26 01 1996
Auto: Szukam

02 Sty 2014, 21:42

wiesz ale na Passata też nic nie wyrwiesz i poza tym ja swoim 14letnim accentem przewiozłem więcej dziewczyn niż niejeden "BMkarz playboy" :lol: Masz typowe myślenie gościa z technikum i zawodówki. Liczy się charyzma, a nie auto ale nie o tym na tym forum :ok:
I nie idź w moc na pierwsze auto bo potem się słyszy, że się rozbijają na drzewach, bo nie potrafią jeździć.
To może w tej cenie poszukaj Hondy Accord Toyoty Avensis - one i tak nie będą wiedziały co to za auto :mrgreen:
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Moto Session 2017 / relacja
    Targi Moto Session wpisały się już na stałe do naszego kalendarza i odwiedzamy je regularnie przedstawiając Wam relację zdjęciową z tej imprezy W tym roku Targi odbyły się w pierwszy weekend kwietnia czyli dużo wcześniej ...

02 Sty 2014, 21:46

Może BMW E46?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
+
[link do oferty na Allegro wygasł]
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

02 Sty 2014, 21:48

3l litry na narwanego młokosa szpanera pod szkołą to za dużo ;) i w dodatku tylny napęd
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

02 Sty 2014, 22:21

Panowie jedynym autem co jeździłem więcej niż po polnych drogach była 100 kona Lka z szkoły jazdy xd nie chce niczego ponad 2.0 , dlatego napisałem że silniki typu 1.9 TDI albo 1.8 z buni , żadnego szału pod maską ma niebyć ;) Ja sobie dziewczynki na motorku woziłem bo wkońcu Honda, chodzi o to że nie chce bmw bo to auto jak jakiegos gangstera bla bla bla... chce solidnie wykonane ładne wytrzymałe auto , nie chce słyszeć o żadnych japończykach bo mi sie poprostu te auta NIE PODOBAJĄ a jak mi sie juz jakieś podoba to jest drogie , za drogie i nie na moją kieszeń ;) auto nie wiecej niz 130-140 koni i nie wiecej niz 2.0 , mało awaryjne i nie za duze spalanie bo 6 max ropniak , i 8 max benzyna , a co do VW to w tych autach sie można zakochać i chętnie bym sie wkońcu wybrał na imprezy vag event wórthersee vag nysa swoimi czterema kółkami ale bmw e46 to takie marzenie kiedys było i pierwsze wymarzone auto jeszcze za dzieciaka i teraz jakos znowu wielka ochota na nie przyszła ;)
Jagodzianka
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 26 01 1996
Auto: Szukam

02 Sty 2014, 22:56

Za moich czasów to "cipki" wyrywało się na dobrą gadke,wygląd i urok osobisty ,a jesli CI chodzi ote dzisiejsze cipki to mozesz nawet bmxem podejachac i itak poruchasz.

A6 C5 ?
W202 Bardzo dopieszczone ?

PS:
Jak chcesz głośno to bierz ode mnie Audi 200 2.2 Turbo Quattro hehe jak wkręcisz na 5-6tyś rpm to jest głośno i dzwięk pięciu cylindrów w rzędówce do dzisiaj powala.
Ostatnio edytowany przez jurek600, 02 Sty 2014, 23:11, edytowano w sumie 1 raz
Jest: Audi 200 2.2T , Audi V8 4.2+LPG PRINS
jurek600
Początkujący
 
Posty: 116
Prawo jazdy: 04 04 2000
Auto: Audi 200
Silnik: 2.2 Turbo 10v
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1989

02 Sty 2014, 23:05

a co do VW to w tych autach sie można zakochać

że co? przecież to populus największy na świecie i nic w tym ładnego, fajnego i trwałego :mrgreen: Co drugi polak może jeździć na zlot aby kupić kolejne części tanio :D

Dałem Ci przykład aut tańszych, trwalszych i wg mnie ładniejszych (wiadomo gust ale 125p jest ładniejszy od paska) aut niż VAGów
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

02 Sty 2014, 23:11

Tutaj się zgadzam. Akurat VAG to są głównie masowe auta klepane dla ludu ktore nie wyrózniają sie w zasadzie niczym. Tylko popularnoscią i dostępem częsci.

Uuu ,ale teraz pojechałem po moim Audi :(
Jest: Audi 200 2.2T , Audi V8 4.2+LPG PRINS
jurek600
Początkujący
 
Posty: 116
Prawo jazdy: 04 04 2000
Auto: Audi 200
Silnik: 2.2 Turbo 10v
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1989

02 Sty 2014, 23:12

no akurat Audi 200 to zacne auto rzadko spotykane na drodze :ok:
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

02 Sty 2014, 23:16

Teraz już tak ,ale pamiętam czasy gdy można było spotkać na drodze setki C3 i własnie audi 200. Fajne auto naprawde komfortowe ,ale główną role to gra napęd.

Do autora tematu: Kup Pan sobie Forda Transita tam można legalnie wieźć aż 8cipek plus 9 cipka kierowca.
Jest: Audi 200 2.2T , Audi V8 4.2+LPG PRINS
jurek600
Początkujący
 
Posty: 116
Prawo jazdy: 04 04 2000
Auto: Audi 200
Silnik: 2.2 Turbo 10v
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1989

03 Sty 2014, 00:06

ehh k**** nie dogadamy sie w ten sposob , to co polecacie z tym o co poprosiłem pomijając magnes na cipki i żeby było głośne.... dodając żeby była klasyka (Nie golf 3 to nie klasyka !) cos ala e46 i żeby sie ładnie auto prezęciło :D

a i może ktoś mi określić mniej wiecej koszt utrzymania NORMALNIE ekspatowanego auta z tych których pierwszych wymieniłem ? powtarzam że nie pracuje na pełen etat i nie potrzebuje auta które z czasem bedzie stało bo nie bedzie mnie na niego stać xd średni przypływ kasy to jakieś 500 zł miesiecznie.... I ŻADNYCH FRANCUZÓW Z ICH PAPIEROWĄ ELEKTRYKĄ !

p.s ile kosztuje przerejestrowanie tych aut z niemiec ? ;)

i co sądzicie o tej BMce [link do oferty na Allegro wygasł] ?
Ostatnio edytowany przez Jagodzianka 03 Sty 2014, 00:44, edytowano w sumie 2 razy
Jagodzianka
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 26 01 1996
Auto: Szukam