Pierwsze auto

Pierwsze auto

03 Maj 2012, 14:47

Witam niedawno ukończyłem 18 lat i zdałem prawo jazdy, mam 10000 zł do zagospodarowania na samochód, preferuje sedany, zależy mi aby samochód mało palił, chce aby był na gaz, był mało awaryjny i komfortowy, dobrze byłoby gdyby była skóra, myślałem juz o takich autach jak mitsubishi galant, mercedes c i e klasa, proszę o poradę jakie auto można kupić w tej cenie
bartos004
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty
    Na Salonie Samochodowym w Genewie Toyota zaprezentuje swój najnowszy samochód koncepcyjny i-TRIL Concept. Pojazd posłuży do zademonstrowania ostatnich osiągnięć technologicznych marki, które jej zdaniem ...
    Mitsubishi Space Star przejeżdża 1111 km na jednym zbiorniku Mitsubishi Space Star przejeżdża 1111 km na jednym zbiorniku
    "Hypermiler", czyli mistrz jazdy o kropelce, to przydomek nadawany kierowcom, którzy potrafią pokonywać spore dystanse zużywając minimalne ilości paliwa. Zaskakujące wyniki kierowcy ci uzyskują stosując metody i techniki ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      S2020005
      GTP Light
      Jaguar