Pierwsze auto za 1500

05 Sty 2010, 21:36

Tu barol masz pełną racje i też owego bym polecił
Servis Calibra
mikas24
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 222
Miejscowość: Zawiercie

06 Sty 2010, 21:57

Uno fajny samochód jak na początek.
daniel_
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 96
Miejscowość: Świętokrzyskie

07 Sty 2010, 20:42

A wiecie może jak jest z przyśpieszeniem w uno fire? Chyba nie jest najgorzej bo to nie jest zbyt ciężki samochód a i silnik nie aż tak mały
alanjamajka
Nowicjusz
 
Posty: 43
Miejscowość: Mława

07 Sty 2010, 20:57

Ja to musze powiedziec,zawsze jak sobie to przypomne to mi sie śmiać chce :lol: niedawno jechałem z ojcem i z bratem Lanosem drogą ekspresową,na blacie ja wiem 110-120km/h a prawym pasem zaczeło nas wyprzedzać białe Uno Van w wersji Fire,ledwo sie kupy trzymało ale młody driver piłował go bez niczego,a swego czasu jechalismy ze znajomym Grande Punto również ekspresówką i zaczeło nas brac bordowe Uno Fire,jak dla mnie Uno w wersji Fire wymiata :smile:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

08 Sty 2010, 08:40

Kiedyś rozpędziłem się Uno z 1,0 FIRE do ponad 140 km/h ale miałem wrażenie że to nie był jeszcze koniec jego możliwości... Niestety od razu zaznaczam,że ten samochód nie nadaje się do tak szybkiej jazdy i można się "przeliczyc" w zakręcie... Tak więc do normalnej jazdy Uno - Tak! Do sportowego duszenia Uno- NIE ! Niestety największą bolączką tych aut jest korozja i na to trzeba zwracac największą uwagę przy zakupie. Zaznaczam też ,że znalezienie w miarę zadbanego Uno z a tę kasę jest jak najbardziej możliwe !!!
Polecam tylko i wyłącznie 1,0 z silnikiem FIRE. Nad innymi wersjami silnikowymi nie warto się wogóle zastanawiac i brac ich pod uwagę przy szukaniu auta do kupna.0,9l jest za słaby i więcej pali,1,0 Clip ma swoje korzenie w Argentynie i jest problematyczny i nie tak trwały jak FIRE, 1,4 (od Tipo) żre benzynę bez litości,a wersja z turbo 1,3 w tych latach to zajechane trupy...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

08 Sty 2010, 15:38

Dokładnie,bierz Uno Fire 1.0 i bedziesz zadowolony :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Honda Civic - I generacja
    Jednym z najdłużej produkowanych na świecie modeli samochodów osobowych jest aktualnie Honda Civic. Obecnie możemy już kupować auta zarówno z ósmej jak i dziewiątej generacji, warto jednak poznać historię ...