Pistolet do konserwacji podwozia i profili ze zbiornikiem

31 Sie 2021, 19:30

Potrzebuję pistolet ze zbiornikiem do konserwacji podwozia oraz profili zamkniętych z sondą. Czy macie jakieś sprawdzone którymi warto się zainteresować?

Fajne sondy ma pistolet VAUPEL 3300HSDR tylko ta cena :/

Patrzyłem te po 50-70zł ale jakościowo chyba nie są za dobre. Kiedyś miałem podobny to sonda zamiast robić mgiełkę lala ciurkiem :)

Mam preparat Rust Stop (czarny) i do tego potrzebuję pistolet.
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

31 Sie 2021, 20:28

ja od lat używam takich najtańszych i dają radę, zrobisz to samo za niższą cenę.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16188
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

31 Sie 2021, 20:33

Ok, to poszukam czegoś takiego. Muszę zobaczyć czym one faktycznie się różnią.
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

31 Sie 2021, 20:41

napewno użytymi materiałami i też dopasowaniem do użytku wielorazowego, funkcjonalność. Te tanie są bez zadnych bajerów, rurka dyszą na końcu i koniec technologii :wink:
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16188
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

13 Paź 2021, 16:23

Kupiłem taki za około 60 zł i dał radę :ok: ale zgubiłem gdzieś końcówkę z tej rurki do profili podczas zabezpieczania chyba gdzieś została w środku :) Jednak udało mi się wszystko zabezpieczyć tak jak chciałem tylko preparat Rust Stop warto żeby był ciepły bo lepiej się go nakłada. Do dzisiaj mamy już ponad miesiąc po zabezpieczeniu i jest cały czas tłusty i trzyma się całkiem dobrze. Zobaczymy ile zostanie po zimie.

Zaraz po zabezpieczeniu zrobiłem kilka fotek i na pierwszy rzut wygląda trochę jak po nałożeniu baranka ale powłoka po pewnym czasie wygładza się no i nie zasycha. Pozostaje cały czas taka masa lekko tłusta.
Pistolet do konserwacji podwozia i profili ze zbiornikiem Pistolet do konserwacji podwozia i profili ze zbiornikiem Pistolet do konserwacji podwozia i profili ze zbiornikiem Pistolet do konserwacji podwozia i profili ze zbiornikiem Pistolet do konserwacji podwozia i profili ze zbiornikiem Pistolet do konserwacji podwozia i profili ze zbiornikiem Pistolet do konserwacji podwozia i profili ze zbiornikiem Pistolet do konserwacji podwozia i profili ze zbiornikiem Pistolet do konserwacji podwozia i profili ze zbiornikiem
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016