Plymouth Voyager 1988

Plymouth Voyager 1988

15 Lut 2020, 01:36

Dobry wieczor.

Ze wzgledy na zerowe informacje dotyczace modelu z roku 1988, chcialbym zapytac obecnych uzytkownikow ( o ile jeszcze tacy sa, mam nadzieje ze tak). Na co zwrocic uwage przed zakupem modelu z roku 1988. Podwojne swiatla. Automat. Pojemnosc silnika nie jest mi znana. Podobno benzyna. Z jednej strony jest to auto 'dziadek' a z drugiej, mam z nim dobre wspomnienia (pierwsze auto jakie ojciec kupil gdyz zamieszkalismy w Kanadzie). Czy obecnie da sie to auto jeszcze serwisowac?
Ostatnio edytowany przez mike, 15 Lut 2020, 20:40, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Wątek przeniesiony w odpowiednie miejsce. Zwracaj uwagę gdzie zamieszczasz tematy.
foodavey
Obserwowany

Re: Plymouth Voyager 1988

16 Lut 2020, 12:16

To jest bliźniaczy model Dodge Caravan i Chrysler Town&Country, różnice polegały na innych znaczkach i uboższym wyposażeniu.

Silniki były dostępne jedynie w benzynie o pojemnościach 2.2, 2.5 i V6 3.0. Skrzynie były i w manualu i automacie dostępne (3 lub 4 biegowe).

foodavey napisał(a):Na co zwrocic uwage przed zakupem modelu z roku 1988. Podwojne swiatla. Automat
To już egzemplarze leciwe i myślę że tu najważniejszy będzie stan blacharki a na drugim miejscu techniczny.

foodavey napisał(a):Czy obecnie da sie to auto jeszcze serwisowac?
jeżeli chodzi o same części to może być problem. Zauważyłem że często ciężko coś znaleźć już do aut które mają powyżej 20 lat.

Mieszkasz dalej w Kanadzie i tam chcesz to auto kupić czy ma to być auto użytkowane w Polsce?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak zachować się na drodze podczas silnego wiatru, wichury? Jak zachować się na drodze podczas silnego wiatru, wichury?
    Występowanie wiatru ma duży wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Silny wiatr jest w stanie zepchnąć auto z toru jazdy oraz sprawić, że na jezdni pojawią się przeszkody takie jak połamane gałęzie. Jak w takich warunkach powinien ...
    Volkswagen XL1 najoszczędniejszy seryjny samochód na świecie Volkswagen XL1 najoszczędniejszy seryjny samochód na świecie
    Volkswagen XL1 ze zużyciem paliwa 0,9 l/100 km jest najoszczędniejszym seryjnym samochodem na świecie. Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in dwuosobowe auto może przejechać nawet 50 km tylko na prąd, nie emitując w ogóle ...

•