Początek ścigania

Początek ścigania

09 Lut 2014, 18:58

Witajcie forumowicze. Od jakiegoś czasu myślałem o tym, aby zacząć zabawę w motosporcie. Jednak na takim myśleniu trochę się zeszło (a to inne zainteresowania, brak czasu itp.), teraz mam 17 lat i np. do szkółki kartingowej jestem za stary :( . Aktualnie zastanawiam się czy jest jeszcze jakikolwiek cień szansy abym mógł spróbować zacząć taką zabawę, sprawdzić czy się nadaję i ew. ścigać.
Spróbować sił w jakiś zawodach Kartingowych czy coś w tym stylu? Nie mam pojęcia :no: ,
dlatego też Was proszę o pomoc.
Vatz
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...
    BMW Vision ConnectedDrive 2011 BMW Vision ConnectedDrive 2011
    Majestatyczny koncept nadaje formę najnowocześniejszym technologiom oraz nowatorskim pomysłom, natomiast jego głównym zadaniem jest inteligentne zintegrowanie kierowcy, pojazdu i świata zewnętrznego. Wszystko to znajduje ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Alfa Romeo Stelvio
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Nissan 350Z