Początek ścigania

Początek ścigania

09 Lut 2014, 19:58

Witajcie forumowicze. Od jakiegoś czasu myślałem o tym, aby zacząć zabawę w motosporcie. Jednak na takim myśleniu trochę się zeszło (a to inne zainteresowania, brak czasu itp.), teraz mam 17 lat i np. do szkółki kartingowej jestem za stary :( . Aktualnie zastanawiam się czy jest jeszcze jakikolwiek cień szansy abym mógł spróbować zacząć taką zabawę, sprawdzić czy się nadaję i ew. ścigać.
Spróbować sił w jakiś zawodach Kartingowych czy coś w tym stylu? Nie mam pojęcia :no: ,
dlatego też Was proszę o pomoc.
Vatz
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid
    Jetta Hybrid jest napędzana nowoczesnym silnikiem benzynowym (TSI o mocy 110 kW/150 KM) oraz silnikiem elektrycznym o mocy 20 kW – takiej samej, jak w XL1, jako skrzynia biegów montowana jest seryjnie automatyczna, ...
    Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji
    Specjalnie na potrzeby nowego modelu BMW ActiveHybrid 3 opracowano następujące komponenty hybrydowego układu napędowego: synchroniczny silnik elektryczny o mocy 40 kW/55 KM, układy elektroniczne dużej mocy oraz pakiet akumulatorów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dziewczyny
      VSR na Stadionie Narodowym 2015
      Manewrowanie między drzewami przy stromym zjeździe nie zawsze jest proste
      Wnętrze - Audi A6 allroad quattro - Avant 2012, 17