Podatek 2%

24 Lut 2017, 07:11

Witam wszystkich użytkowników forum, mam pytanie odnośnie podadku do urzędu skarbowego. Kupiłem auto sprowadzone z niemiec, na terenie Polski od prywatnej osoby, jeszcze na niemieckich tablicach rejestracyjnych i teraz jest pytanie czy trzeba uiścić opłatę w urzędzie skarbowym za kupno auta :?:
Marcin92
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 10 03 2012
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Bmw
Silnik: 1.8i
Paliwo: Benzyna

24 Lut 2017, 17:58

Marcin92 napisał(a):Kupiłem auto sprowadzone z niemiec, na terenie Polski od prywatnej osoby, jeszcze na niemieckich tablicach rejestracyjnych i teraz jest pytanie czy trzeba uiścić opłatę w urzędzie skarbowym za kupno auta :?:
Oczywiście ze tak...
Ps.Sprzedającym na umowie jest osoba które te auto sprowadzila z zagranicy... :?:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6171
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mitsubishi i-MiEV dla Uniwersytetu Południowej Kalifornii
    Firma Mitsubishi Motors North America (MMNA) współpracuje z Uniwersytetem Południowej Kalifornii (USC) oraz należącą do tej szacownej uczelni Viterbi School of Engineering, tworząc w kampusie projekt "żywego laboratorium" ...
    Kalkulator średniego spalania
    Policzenie wartości średniego spalania jest dosyć istotne dla większości kierowców dlatego też przygotowaliśmy kalkulator kosztów zużycia paliwa który pozwala obliczyć średnie spalanie na określonym dystansie, ...