Podłączenie wzmacniacza samochodowego do głośników

Podłączenie wzmacniacza samochodowego do głośników

17 Sty 2014, 19:02

W zakupionym aucie mam przeprowadzone trzy kable. Dwa z nich to czincze do wzmacniacza, a trzeci to zwykły kabelek, zasilanie prawdopodobnie.

I teraz mam problem. (1) Czincze jak podłączyć to proste rozwiązanie, lecz jak podłączyć resztę? Mam kolumnę estradową, która jest zakończona zwykłym kabelkiem z odsłoniętym drucikiem, bez żadnych czinczy, kostek, czy tym podobnego.
Chcę kupić taki wzmacniacz:Image
Image

(2) Na pierwszym zdjęciu widać, że podłączam czincze, lecz co to jest po lewej stronie opisane jako "HIGH_IN" z miejscem na kostkę?
Na drugim zdjęciu widać wejście na głośniki i zasilanie, lecz pojawia się tutaj problem. Do zestawu są takie kostki załączone:
Image
(3) Jak widać każdy z nich ma wyprowadzone z kostki co najmniej trzy kabelki. A kabel od zasilania mam jeden wyprowadzony z auta, więc brakuje mi kabli od zasilania?
(4) A co z głośnikiem? W końcu ma dwa kabelki a z kostek wychodzą 4 kabelki. Wychodzi na to, że mogę do tego wzmacniacza podłączyć po dwa głośniki, czy znów czegoś nie rozumiem?

Proszę Was o pomoc, bo kompletnie się na tym nie znam.

PS w nawiasach oznaczyłem numery interesujących mnie pytań.
irask2
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 20 04 1990
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Fiat Punto II
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Podłączenie wzmacniacza samochodowego do głośników

17 Sty 2014, 20:28

Tutaj masz instrukcję do pobrania http://ferrosound.net/pl/p/Wzmacniacz-Voice-Kraft-VK-237/473 Przeczytaj i pytaj jak coś nie wiesz lub nie zrozumiesz.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekologiczny wyścig Economy Run - Fabia wynik 2,6 l/100 km Ekologiczny wyścig Economy Run - Fabia wynik 2,6 l/100 km
    SKODA Fabia, kierowana przez Marka Tribulę oraz Martina Kedleca, spaliła średnio 2,6 l/100 km (emisja CO2 - 60,58 g/km) i dzięki temu wjechała na pierwsze miejsce podium w ekologicznym wyścigu Economy Run. Godne uwagi jest ...
    BMW Concept Study CS1 2002 BMW Concept Study CS1 2002
    Koncepcyjne BMW Concept Study CS1 przedstawia wizję przyszłego "niewielkiego" modelu BMW. Elementem determinującym styl tego czteromiejscowego studyjnego kabrioletu jest swoista więź tworzona przez eleganckie i lekkie nadwozie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Miss Warsaw Expo - Raquel Bonilla z Hiszpanii
      Nissan Patrol GR Y60, Fiat Uno
      Andrzej Kania - Nissan 350Z, 2
      Targi AutoSalon i AutoSerwis