Polonez przyspieszenie zapłonu

Polonez przyspieszenie zapłonu

12 Lip 2009, 23:02

Witam wszystkich mam pytanko w którą stronę należy poruszyć aparatem zapłonowym w moim polonezie aby przyspieszyć zapłon. Dodam że jest to polonez z gaźnikiem.
kania
Nowicjusz

Miejscowość: Czuchów-Pieńki

13 Lip 2009, 09:25

nie do końca wiem jak to jest polonezach ale jak ustawiałem kąt wyprzedzenia w maluchu, to ustawiałem koło pasowe wg nacięć i dopiero wtedy kręciłem aparatem, żeby zapalał jak wałek znajdzie się właśnie w tej pozycji. Nie da się powiedzieć jednoznacznie czy w lewo czy w prawo, bo może się zdarzyć, że już masz za duże wyprzedzenie.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk

13 Lip 2009, 13:22

jeśli chcesz przyśpieszyć zapłon to przekręcasz w przeciwną do obrotów wałka
Serce bije w tempie obrotów maszyny
bodziokardasz
Zaawansowany

Miejscowość: Czarna Ziemia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW 3 Gran Turismo wzbogaci gamę modeli BMW serii 3 BMW 3 Gran Turismo wzbogaci gamę modeli BMW serii 3
    Nowe BMW 3 Gran Turismo to innowacyjna koncepcja, która wzbogaci gamę modeli BMW serii 3. Trzeci wariant nadwoziowy w tej rodzinie łączy dynamikę Sedana, sportowy genotyp oraz praktyczny i wszechstronny charakter wersji ...
    Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić? Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić?
    Razem z wiosną przyszedł ciężki czas dla alergików, uczulonych na pyłki i kurz. Prowadzenie auta w tym okresie jest dla uczuleniowców szczególnie uciążliwe. Łzawienie oczu, silny katar, obniżona koncentracja ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 58
      BMW E36 serii 3, palenie gumy, 7
      Ferrari 458 italia
      Renault Kadjar w górach, tył