Pomoc drogowa na terenie Krakowa

Pomoc drogowa na terenie Krakowa

28 Mar 2013, 14:45

Ostatnio jadąc po Krakowie jakiś młodzik wjechał w w tył. Szukając na necie pomocy drogowej znalazłam tel. 501 32 30 31
Bardzo mi pomogli, dlatego postanowiłam ich polecić :)
hina
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 10 2006
Auto: opel astra

Re: Pomoc drogowa na terenie Krakowa

30 Mar 2013, 23:17

Kiedyś z nich skorzystałem - nawet dużo nie skasowali. A jakby ci się kiedyś zepsuło autko w Poznaniu to zajrzyj do nich - holują 24h na dobę
mariusz867
Nowicjusz

Auto: BMW

10 Sie 2013, 04:59

Ja znam według mnie najlepszą pomoc drogową w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie pracowników i profesjonalny sprzęt ..
mapet
Nowicjusz

Auto: Audi a3

18 Paź 2013, 14:07

Ja mogę polecić coś z katowic, czyli pomoc drogowa katowice. Całodobowe holowanie na terenie śląska.
reset
Nowicjusz

Auto: Audi a3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe
    Jeśli nie chcesz mieć problemu z łańcuchowym napędem rozrządu, powinieneś nauczyć się dbać o nowoczesny silnik. Myślisz, że skoro kupiłeś nowy lub kilkuletni samochód, to nie musisz nawet zaglądać pod maskę pomiędzy ...
    Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Qashqai, wnętrze
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Myjnia bikini, dziewczyny, carwash, 19
      Palenie gumy, Suzuki GSX-R