Pomoc przy ogłoszeniu [Lancia Ypsilon]

05 Lip 2014, 16:40

Witam, zainteresowałem się ostatnio Lancią Ypsilon , szukałem ogłoszeń , jednak chodzi mi konkretnie o wersje silnikową 1.2 16V , niestey w okolicy 100 km od mojej miejscowości znalazłem jedynie to ogłoszenie :
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Chciałbym poznać Wasza opinie na temat tego ogłoszenia, oraz czy warto brać się za naprawę progów i nadkoli, oraz jak to może wyjść finansowo.
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam :)
LouLou
Nowicjusz
 
Posty: 28
Auto: Nie mam

05 Lip 2014, 17:12

Nadkola, progi, bok, drzwi.. No nie wiem :? Już lepiej Punto poszukać bo Lancie będzie ciężej sprzedać :wink:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

05 Lip 2014, 18:37

Właśnie byłem nastawiony na Punto, jednak natknąłem się na Lancie właśnie :) A może ktoś wie, jakie by było orientacyjne ceny doprowadzenia tego do znośnego stanu zewnętrznego? :)
LouLou
Nowicjusz
 
Posty: 28
Auto: Nie mam

05 Lip 2014, 22:31

Kupowanie zardzewiałego auta mija się z celem. W tej cenie kupisz ładne Punto, moi rodzice na przykład sprzedają egzemplarz 1.1 55 z 80 000 km przebiegu, garażowany, pierwszy właściciel, salon Polska, tylko że bez wspomagania i jakieś 660 km od ciebie :sly:
Geniodekt
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1022
Zdjęcia: 299
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Impreza/Volvo S80
Silnik: 2.0 160/2.9 202
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

05 Lip 2014, 22:35

To zależy od jakości naprawy :idea:

Na sztukę, można to zrobić pod blokiem za pomocą włókna, szpachli, spreja :D :D
Koszt 100- 200 PLN

W miarę dobrze, czyli blacharz + lakiernik, ok 1K PLN

Bardzo dobrze, dolicz 2k, za konserwację profili, lepszego lakiernika, konserwację podwozia.

Za tyle kasy nie zastanawiałbym się nad tym pudłem :wink:
KUPIĘ KAŻDE AUTO.
PomocDrogowa
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 340
Zdjęcia: 14
Miejscowość: Kraków
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW 728i
Silnik: M30B28 184KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1984

05 Lip 2014, 22:58

@Geniodekt
Szkoda, że tak daleko, bo pewnie bym się skusił :) Ale z tego co widzę, to faktycznie w punto można przebierać, dzięki za sugestie, na pewno się rozejrze ;)
@PomocDrogowa
Naprawdę wielkie dzięki, bardzo dużo mi pomogłeś ;) Mimo wszystko dalej mnie kusi ta opcja, ale już nie jestem taki pewien ;)

Głównie chodzi mi o tą wersje silnikową, to jedyny egzemplarz , który znalazłem w jakiejś sensownej odległości , dalej też szukałem, jednak też ciężko dość. Ciężko, ciężko :(
LouLou
Nowicjusz
 
Posty: 28
Auto: Nie mam

06 Lip 2014, 07:31

Ze sprzedażą nie ma problemu,u mnie na ulicy mechanik pare miesięcy temu sprzedawał taką Lancie którą jeżdziła jego córka,silnik 1.2 z lpg i w automacie,poszła w ciągu tygodnia.
Ten z linku troche po przejściach ale do odratowania no i wart troche mniej napewno.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Lip 2014, 09:19

Nie warto bo doprowadzenie do ideału będzie kosztować i może się okazać że za tą kasę wpakowaną plus auto można kupić igiełkę i do tego bez kombinowania.
KOLEŚ31
Początkujący
 
Posty: 60
Prawo jazdy: 11 05 1999
Auto: honda civic ek3
Silnik: 1.5
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

21 Lip 2014, 13:55

Lancia Ypsilon to samochód, w którym zakochałam sie od pierwszego wejrzenia. Niestety na razie jest za drogi a ciężko z używanymi - znalazłam dwa godne uwagi ale oba na drugim końcu Polski. Choć nie zgadzam się, że są to samochody drogie - mimo, że są produkowane w fabrykach fiata, są o wiele tańsze od niego.
sympatyczna12
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 0- 8-2010
Auto: Citroen C4