Pomoc przy wyborze kamerki

Pomoc przy wyborze kamerki

13 Mar 2019, 09:02

Witam,
Chciałabym kupić kamerkę samochodową. Zupełnie się na tym nie znam, starałam się przejrzeć fora na ten temat i wybrałam kilka do 300-350 zł .
Zależy mi na dobrej jakości nagrań w dzień i w nocy, sensorze wstrząsów czy trybie parkingowym. Generalnie szukam dobrej kamerki w rozsądnej cenie.
Oto moje wybrane kamerki:

Mio MiVue C320

Xiaoyi Yi Dash Camera

NavRoad myCAM HD QUICK GPS

XBLITZ GO SE

XBLITZ TRUST

Ewentualnie jeśli ktoś wie co jest ich mocną stroną, a czego zdecydowanie im brakuje?

Z góry dziękuję za pomoc :)
ania111
Obserwowany

Re: Pomoc przy wyborze kamerki

13 Mar 2019, 20:29

ania111 napisał(a):Zależy mi na dobrej jakości nagrań w dzień i w nocy, sensorze wstrząsów czy trybie parkingowym
Trzeba skupić się na tym pierwszym bo pozostałe dwie opcje mają nawet najtańsze kamerki.

Ostatnio w tym przedziale szukałem kamerki i sprawdzałem różne pod względem nie tylko nagrań ale i pozostałych funkcjonalności. Moim zdaniem warto zainteresować się kamerką NAVITEL R600 QUAD HD.

Pamiętaj że do trybu parkingowego trzeba zapewnić dodatkowe zasilanie dla kamerki i warto to zrobić np. z mocniejszego powerbanku. wtedy mam pewność że akumulator nam się nie rozładuje jak zostawimy kamerkę na dłużej w samochodzie w tym trybie.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 10
Auto: Nie mam

Re: Pomoc przy wyborze kamerki

18 Mar 2019, 17:23

Pominąłęś najlepszą na rynku w tym przedziale cenowym
Viofo A119, poczytaj opinie na ceneo i kup sobie tam gdzie ja kupowałem ... autorejestratory.pl
kingoffire
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 07 1997
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: Audi A4
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2014
Ostrzeżenia: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poznań Motor Show 2019 - motoryzacyjne emocje już w marcu! Poznań Motor Show 2019 - motoryzacyjne emocje już w marcu!
    Prestiżowe i zarazem jedne z największych w Europie. Obecne w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich od 1992 roku, zwane przez znawców świata motoryzacyjnego Małą Genewą, czyli targi Poznań Motor Show ...
    IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...

•