Pomoc w wyborze audio (Alfa 159 )

Pomoc w wyborze audio (Alfa 159 )

01 Sie 2013, 01:04

Witam .
NIedawno zdałem prawo jazdy i dorwałem sie do samochodu :D Odrazu mówie że jestem totalnie zielony w te klocki . Nie wiem czy to ma znaczenie ale potrzebuje audio do Alfy 159 ( tymczasowo ) , narazie nie jezdze swoim samochodem , planuje kupic toyote celice , więc fajnie byloby gdyby ten sprzęt pasował i tu i tu . Chyba że takiej możliwosci nie ma , ale mam nadzieje ze pomozecie :) Szukam jakiegos fajnego radyjka i do niego jakies ciekawe glosniki. Nie mam wymagan z kosmosu , chcialbym żeby poprostu byl fajny czysty dzwiek i dobry bas ;) Pomożecie coś skleic ? Jakies glosniki i radio ?
Czekam na odpowiedzi , z góry dzięki :)
bq95
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 07 2013
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Alfa Romeo 159
Silnik: 1,9
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie jedz, nie pij, nie pisz podczas prowadzenia auta Nie jedz, nie pij, nie pisz podczas prowadzenia auta
    Wielu kierowców zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo niebezpieczne jest korzystanie z telefonu komórkowego podczas prowadzenia auta. Czy jednak wiedzą, że niemal równie groźne podczas jazdy jest jedzenie ...
    BMW X4 Concept nowy Sports Activity Coupe BMW X4 Concept nowy Sports Activity Coupe
    Każde BMW X wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Pierwszy model BMW X – BMW X5 – zadebiutował w 1999 roku, tworząc segment aut typu Sports Activity Vehicle (SAV), w którym od lat królują modele ...

•