Pomóżcie kobiecie - gdzie szukać DOBRYCH ogłoszeń

23 Cze 2009, 14:14

Witam Wszystkich serdecznie, W związku z zakupem przeze mnie nowego autka, chciałabym prosić o radę. Czy są serwisy internetowe oferujące sprawdzone ogłoszenia?? Chodzi mi o uczciwość sprzedawców - nie chciałabym kupić kolejnego samochodu, który, tak jak mój poprzedni, jest "bezwypadkowy" tylko na papierze :( Proszę wskażcie strony gdzie warto szukać, macie może jakieś doświadczenia - co polecacie, a co odradzacie ?? Pozdrawiam serdecznie A.
automaniaczka84
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Swarzędz

23 Cze 2009, 14:24

wszędzie, znajdzie się ktoś nieuczciwy - nie istnieją serwisy z "pewnymi" używanymi autami. Niektóre komisy sprzedają auta z gwarancja - samochody takie sami sprawdzają i mają sporo klientów, ponieważ są to naprawdę pewne auta - chociaż sporo droższe od tych z otomoto lub allegro. Musisz popytać na jakimś forum lokalnym o tego typu miejsca w Twoich okolicach.
Kto za młodu głupim nie był ten na starość nie zmądrzeje...
bbr86
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 308
Miejscowość: Wałbrzych

23 Cze 2009, 14:52

Nie ma takich miejsc. Bardziej pewną są komisy np. przy salonach samochodowych. Najczęściej są to komisy np. tylko Opla, tylko Renault, BMW. Bardzo często masz wtedy np. półroczną gwarancję.

Ceny w takich komisach są dosyć wysokie, bo i auta nie będą stare.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

23 Cze 2009, 15:23

dokladnie pewnych zrodel niema i tak jak kolega wyzej najbardziej pewne beda komisy przy salonach samochodowych
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

23 Cze 2009, 15:40

Tak jak koledzy radzą,mój brat kupił taki samochód w takim komisie przy salonie Peugeota,serdecznie polecam!Zapłacił więcej ale kupil bryczkę naprawdę bezwypadkową w baaaardzo doobrym stanie!
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

23 Cze 2009, 15:55

Dzięki za info - problem jest taki, że szukam auta dość starego, w okolicach roku 2000, a co za tym idzie najlepiej aby było tanie. Czy auta na allegro lub otomoto rzeczywiście są tańsze??
automaniaczka84
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Swarzędz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najwyższy czas na zmianę opon z letnich na zimowe
    Dla kierowców, którzy korzystają z opon sezonowych, najwyższy czas na zmianę ogumienia z letniego na zimowe. Kierujący w Polsce mają obowiązek dbania o stan techniczny pojazdu, a jego istotnym elementem jest ...

23 Cze 2009, 16:02

przewaznie sa to ogloszenia od handlarzy i ceny sa zawyzone ale czasami zdarzaja sie tez prawdziwe okazje aha i w tych komisach przy salonach maja rozne auta nawet z 2000r.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

23 Cze 2009, 16:36

tak chodziło mi przede wszystkim o komisy przysalonowe...
Kto za młodu głupim nie był ten na starość nie zmądrzeje...
bbr86
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 308
Miejscowość: Wałbrzych

23 Cze 2009, 17:50

Co do uczciwosci to nie ma takiego miejsca-kilka razy pojechalem zobaczyc samochod z allegro, otomoto i okazalo sie ze auto mialo byc sprawne silnikowo a wogole nie odpalalo badz tez nie mialo wogole sprawnej elektryki.
Salony samochodowe tez oszukuja

[ Dodano: Wto Cze 23, 2009 18:52 ]
Ogolnie rzecz biorac wg mnie najlepiej kupowac auta z allegro badz tez z gazty=osoby prywatne
Honda Civic V 1.5 101 KM-93'
Renault Safrane 2.0 12V 132 KM-94'
Rover 218 TD 1.8 88 KM-94'
Rover 216 GTi 122 KM-93'
Obecnie Rover 600 SDi 2.0 105 KM
Pawkaz
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 416
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Rover 600 SDi
Silnik: 2.0 SDi 105 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

23 Cze 2009, 18:04

Najlepiej to kupić od znajomych
A w komisach przy salonach oszukują tak samo jak na allegro lub giełdzie sam miałem taki przypadek gdy w komisie seata oglądałem używaną cordobę samochód z zewnątrz był zadbany w środku również jednak wątpliwości moje budziły drzwi auta które miały według mnie troszkę jaśniejszy kolor niż z drugiej strony dlatego chciałem wziąć auto do mechanika aby to sprawdził kierownik komisu przez telefon mówił że nie ma problemu jednak gdy przyszło co do czego to się nie zgodził i stracił klienta ( czyli mnie )

A tydzień później kupiłem piękna xsarę z pewnych rąk od wujka i wiem że jest w 100% bezwypadkowa
Konradoo7xxx
 

23 Cze 2009, 18:36

a czego Pani szuka dokładnie ? ja w polsce już nie kupuję aut od dawna, dlatego że nikt ci nigdy prawdy nie powie, jak miało stłuczkę to każdy chce to ukryć, jeżdżę do niemiec po auta od kilku już lat i tam kupuję z pewnych i sprawdzonych źródeł.
sprowadzam też z tamtąd maszyny budowlane do firmy ale to już ina historia
Nie kupuję aut w tureckich komisach a tylko i wyłącznie w niemieckich lub od osób prywatnych
tam przynajmniej jak coś było to albo od razu mi mówią co gdzie i jak..

w sobotę proszę zaklikać do mnie bo będę miał 2-3 auta do sprzedania roczniki od 2000 w górę, przeważnie biorę japońce honda, mazda

jest nawet jedna taka honda, mechanicznie igła, 100% bezwypadkowa, z dobrym wyposażeniem ma jedną małą wadę -można ją zlikwidować za nieduże pieniążki, więcej informacji na pw jeżeli będzie zainteresowanie, myślę że cena będzie poniżej giełdowej -allegrowej , oczywiście nie namawiam , nie zmuszam , tylko proponuję a i tak wiem że szybko mi się sprzeda

a co do innych aut to hmm trzeba raczej jeździć i szukać, szukać i jeszcze raz szukać kierować się zasadą że nie ma okazji hehe
allegro czy otomoto to jest taka loteria, aczkolwiek dobre rzeczy sprzedają się bardzo szybko
Pozdrawiam
andrewb25
 

23 Cze 2009, 18:53

Polecam:

>www.pewneuzywane.pl
>www.sprawdzone-auto.pl

Pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez superges, 24 Cze 2009, 00:31, edytowano w sumie 1 raz
superges
Początkujący
 
Posty: 89
Miejscowość: Śląsk

23 Cze 2009, 19:00

A ja polecam
bezwypadkowe.net
Honda Civic V 1.5 101 KM-93'
Renault Safrane 2.0 12V 132 KM-94'
Rover 218 TD 1.8 88 KM-94'
Rover 216 GTi 122 KM-93'
Obecnie Rover 600 SDi 2.0 105 KM
Pawkaz
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 416
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Rover 600 SDi
Silnik: 2.0 SDi 105 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

23 Cze 2009, 19:11

bezwypadkowe.net heheh właśnie widzałem jak przekrętasy z gostynina i płocka tam się ogłaszają ze swoimi złomkami w perfekcyjnym stanie
andrewb25
 

23 Cze 2009, 19:30

automaniaczka84 napisał(a):Witam Wszystkich serdecznie, W związku z zakupem przeze mnie nowego autka, chciałabym prosić o radę. Czy są serwisy internetowe oferujące sprawdzone ogłoszenia?? Chodzi mi o uczciwość sprzedawców - nie chciałabym kupić kolejnego samochodu, który, tak jak mój poprzedni, jest "bezwypadkowy" tylko na papierze :( Proszę wskażcie strony gdzie warto szukać, macie może jakieś doświadczenia - co polecacie, a co odradzacie ?? Pozdrawiam serdecznie A.
czy ty niemasz znajomego co sprowadza auta,albo zufanego mechanika,
ps na otomoto i allegro znajdziesz pełno okazji cenowych /zapewniam cie że autko musi swoje kosztować -jeśli tu w polsce sprzedają taniej niż w niemczech -to auto mialo defekt,krakse,albo już jest to trup. Np.gość prosi mnie o okazje to ją dostaje ale jeśli szuka sprawdzonego i pewnego to moja cena bywa szokująca-ale auto tip top--i chętnych mam i mało wrogów
max23
Początkujący
 
Posty: 122
Miejscowość: elbląg