Porsche 911 Turbo S

29 Gru 2020, 19:35

Jak w temacie - Porsche 911 Turbo S. Zastanawiam się nad kupnem, ale z drugiej strony boję się, że za szybko mi się znudzi i że utrzymanie będzie kosztowało więcej niż zakładam. Co myślicie?
majjkel
Nowicjusz
 
Posty: 4

29 Gru 2020, 19:47

majjkel napisał(a):Co myślicie?


Myślimy żebyś sobie kupił, a jak ci się znudzi to go sprzedasz i kupisz inne :lol: A jak zakładasz że będzie drogie trzymanie a będzie i się tego boisz to po co w ogóle kupować taki samochód?
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie

29 Gru 2020, 20:42

pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że w przypadku napraw to będą koszty w grubych tyś. no i tak samo jeśli chodzi o benzynę, zamierzasz nim dużo jeździc czy raczej okazjonalnie?
PadreVi
Nowicjusz
 
Posty: 6

29 Gru 2020, 20:59

Tak, i jednej i drugiej kwestii jestem świadomy. Co do jazdy to bardziej okazjonalnie, rozważam kupno pod spotkania i wyjazdy biznesowe, oczywiście może czasem jakieś wyjazdy.
majjkel
Nowicjusz
 
Posty: 4

29 Gru 2020, 21:01

Musisz pytać na forum od prosiakow, u nas nie ma ekspertów od tej marki
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16249
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

30 Gru 2020, 14:47

a to nie lepiej żebyś skorzystał z wynajmu? lub np kupił członkostwo w supercarclub?
PadreVi
Nowicjusz
 
Posty: 6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kia pro_cee’d GT - pierwszy szkic nowego samochodu
    Koncern Kia Motors opublikował wczoraj pierwszy szkic nowego samochodu o wyraźnie sportowym zacięciu - modelu pro_cee’d GT . Producent nie zdradza jeszcze wielu szczegółów dotyczących nowego modelu jednak ...
    Tatra – nietypowa czeska ciężarówka
    Tatra – czeski producent samochodów ciężarowych słynie z niekonwencjonalnych rozwiązań technicznych, a jego pojazdy są synonimem mobilności w najtrudniejszych warunkach terenowych. Korzystając z zaproszenia, ...

30 Gru 2020, 16:38

Pytam tutaj i na innych forach też.

O wynajmie słyszałem, a o Supercarclub nie. Przed chwilą googlowałem i co nieco się dowiedziałem. Powiesz coś więcej?
majjkel
Nowicjusz
 
Posty: 4

30 Gru 2020, 16:39

postaram się chociaż nie jestem członkiem - mój znajomy jest ;) wykupuje członkostwo na rok (oczywiście można przedłużyć) i ma dostęp do tych aut, które są podane na ich stronie. pisałeś o tym że możesz się znudzić autem, więc jest to całkiem fajna opcja dla osób takich jak ty. plus że za naprawy nie ponosisz kosztów bo to jest po stronie klubu.
PadreVi
Nowicjusz
 
Posty: 6

30 Gru 2020, 16:41

I tam może się dostać każdy kto jest zainteresowany?
majjkel
Nowicjusz
 
Posty: 4

30 Gru 2020, 16:43

z tego co słyszałem niekażdy ale odezwij się do mnie na priv i podeślę ci namiar do tego mojego ziomka
PadreVi
Nowicjusz
 
Posty: 6