Poszukiwani kierowcy Renault Clio III, IV i Megane III

08 Lut 2016, 16:38

Szanowni Państwo,

Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie poszukuje uczestników do projektu UDRIVE (http://www.udrive.eu/). Jest to pierwsze na dużą skalę Europejskie Badanie Kierowców w Warunkach Rzeczywistych. Analiza danych zebranych w 7 krajach UE umożliwi zbadanie wpływu stylu jazdy kierowcy na bezpieczeństwo ruchu drogowego i stan środowiska.

Do udziału w badaniu poszukiwani są kierowcy, którzy dysponują samochodem Renault Clio III, Renault Clio IV lub Renault Megane III.

UWAGA: Wynagrodzenie za udział w badaniu wynosi 800 EUR!

Opis badania:
Na okres 18 m-cy zostaną zainstalowane w samochodach kamery zewnętrzne i wewnętrzne oraz czujniki pracy silnika. Do obowiązków badanego należy stawienie się na montaż i demontaż urządzeń, oraz udostępnienie samochodu do wymiany kart pamięci (co ~3 miesiące, możliwy dojazd do badanego lub indywidualne spotkanie w warsztacie samochodowym).
Wszystkie terminy spotkań będą dopasowywane do uczestników badań.

Poszukujemy kierowców z Warszawy i okolic:
- Renault Clio III
- Renault Clio IV
- Renault Megane III

Gdyby byli Państwo zainteresowany udziałem - proszę o mail na adres kgoch@ibdim.edu.pl.

Pozdrawiam,
Katarzyna Goch

+48 22 390 02 33
kgoch@ibdim.edu.pl
Instytut Badawczy Dróg i Mostów
kgoch
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Renault Clio III

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Hybrydy dominują na rynku aut na prąd
  Polski rynek zelektryfikowanych samochodów zupełnie nie przypomina już tego sprzed kilku lat. W tym roku wybór hybryd i samochodów elektrycznych obejmuje ponad 130 modeli z wszystkich segmentów. ...
  Toyota S-FR Racing Concept
  Rok po premierze S-FR Toyota pokazała na Tokyo Auto Salon 2016 jego wyczynową wersję – S-FR Racing Concept. Model powstał w japońskim studiu Toyota Gazoo Racing, które opracowało do niego bogaty pakiet aerodynamiczny, ...

 •  
  • Warto przeczytać