Potrzebna pomoc w wyborze auta

potrzebna pomoc w wyborze auta

17 Lip 2019, 20:52

Siemaaa , potrzebna mi pomoc w sprawie auta bo każdy mi mówi co innego.
Szukam naprawde fajnego auta z którego będę bardzo zadowolony.
Ogólnie chce auto w kombi ale też przyjmę w sedanie
Mam na auto jakieś 24-25tyś
Chce auto takie aby było mnie stać go utrzymać.
Np.
Citroen C5 dużo osób mi go odradza bo niby Francuz i że Elektryka bardzo kiepska ktoś coś sie wypowie ?
Fiat Bravo 2 ogólnie auto mega fajne nie jest to kombi ani sedan .
Ale czy warto? Wchodzić w ta marke ?... mam 21lat i każdy w tym wieku woli jakieś BMW.. no nic nie zrobię.
Dużo osób mówi daruj sb Forda itd. A dużo radzi kup Audi , BMW Mercedesa, no ale te auta nie są tanie w utrzymaniu i w zakupie i oc wysokie jeszcze.
Co mi doradzicie?.
WoT4
Nowicjusz

Re: potrzebna pomoc w wyborze auta

18 Lip 2019, 07:50

Jeżeli brawo Ci lezy to jak najbardziej jest warte polecenia z rozsądnym przebiegiem. Duży plus ze przez takie auta nie przewija się tylu właścicieli co przez auta premium.
C5 to tak pół na pół, jeżeli kupisz coś zadbanego z niskim przebiegiem to ok ale jak trafi sie wyeksploatowany z prsebiegiem 200+ to pociągnie po kieszeni.

Fordy wcale nie sa złe, bardzo stereotypowo uslyszales o każdej marce
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 15
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

18 Lip 2019, 20:26

No cóż jeśli chodzi o Fiata Bravo 2 to raczej żadnej takie obciachy nie mam się przejmować bo to na prawdę fajne auto z wyglądu bardziej nowoczesne i mogę również rozwazać benzyny?
Kumpel polecił mi kilka auta kompaktowych golf 6 z 1.6tdi lub benzynka 1.4... co sądzicie o tym cał golfie 6 ?
Honda civic wiem że ma jeden z fajniejszych silników 1.8 140km ale wyglad jest taki sobie , musiałbym się do tego auta przekonać chyba.
Jak duże auto to myślę nad Ar 159 1.9jtdm lub 2.4 ... mam stilo z 1.9jtd i silnik jest nie zawodny 350tyś najechane i chodzi jak nówka ... jestem mega zadowolony z tej jednostki.
Jak jest w tych Alfach ? 159...
WoT4
Nowicjusz

18 Lip 2019, 21:04

To może zainteresuje cię autko którym ja się odpycham. Fiat Coupe.
fiatcoupepolska. pl
fiatcoupe
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Brydzia
Auto: Fiat Coupe 2.0 20VT
Silnik: Benzin-220 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 1997

18 Lip 2019, 21:21

Niestety , ale nie podchodzi mi to auto.
WoT4
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czwarta generacja ikony RS: nowe Audi RS 6 Avant Czwarta generacja ikony RS: nowe Audi RS 6 Avant
    25 lat linii RS, 25 lat wysokowydajnych Audi kombi. Prezentując nowe Audi RS 6, Audi Sport otwiera nowy rozdział w historii usportowionego Avanta. Jeszcze więcej mocy w połączeniu ze zwiększoną dzięki systemowi mild hybrid ...
    Skrobaczka do szyb samochodowych Skrobaczka do szyb samochodowych
    Skrobaczka do szyb to narzędzie niezbędne dla każdego kierowcy, który zimą, podczas mrozów parkuje swoje auto na zewnątrz. Przydatna jest także zmiotka, a dla mniej cierpliwych odmrażacz lub mata antyszronowa ...

•