Potrzebny warsztatdo serwisowania mercedesa CLA w Krakowie

Potrzebny warsztatdo serwisowania mercedesa CLA w Krakowie

17 Sie 2019, 22:47

Cześć
Mam w rodzinie mercedesa CLA 1.6 benzyna z 2015 roku z automatyczną skrzynią biegów i przyszedł czas na podstawowy serwis (olej w skrzyni, olej w silniku, filtry), możecie mi polecić jakiś warsztat samochodowy w Krakowie, który się tym fachowo zajmie? :)
Karolus
Nowicjusz

Zdjęcia: 1
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Honda Civic VII
Silnik: 1.7 CTDi
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

Re: Potrzebny warsztatdo serwisowania mercedesa CLA w Krakowie

18 Sie 2019, 09:32

Może udaj się do autoryzowanego serwisu mercedesa? W krakowie taki na pewno jest.
ineedl
Początkujący

Zdjęcia: 53
Prawo jazdy: 01 02 2019
Auto: Daewoo Matiz
Silnik: 0.8l 51 KM
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 1999

Re: Potrzebny warsztatdo serwisowania mercedesa CLA w Krakowie

18 Sie 2019, 12:54

Wiem że jest autoryzowany serwis mercedesa w Krakowie, nawet się orientowałem co do ceny takiej usługi i stwierdziłem że to już lekka przesada.
Karolus
Nowicjusz

Zdjęcia: 1
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Honda Civic VII
Silnik: 1.7 CTDi
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus CT - 9 rzeczy, których o nim nie wiedziałeś Lexus CT - 9 rzeczy, których o nim nie wiedziałeś
    CT to najmniejszy i najtańszy model w ofercie Lexusa. Ale równie ważny w historii japońskiej marki, co dużo większe i mocniejsze auta. Lexus CT zrewolucjonizował segment luksusowych kompaktowych hatchbacków, ...
    Lexus CT - 9 rzeczy, których o nim nie wiedziałeś Lexus CT - 9 rzeczy, których o nim nie wiedziałeś
    CT to najmniejszy i najtańszy model w ofercie Lexusa. Ale równie ważny w historii japońskiej marki, co dużo większe i mocniejsze auta. Lexus CT zrewolucjonizował segment luksusowych kompaktowych hatchbacków, ...

•