Prezenty motoryzacyjne

13 Lis 2008, 13:54

Witajcie,

Niebawem święta i kolejna okazja do obd arowywania prezentami bliskimi. zastanawiam się, z jakiego prezentu ucieszyliby się wszyscy, którzy są związani z branżą motoryzacyjną? kosmetyki samochodowe, dodatki do oleju? wczoraj natknąłem się na stronę, na której znajdują się preparaty usprawniające pracę silnika i regenerujące silnik. co myślicie o takich prezentach?
Ostatnio edytowany przez Gosc, 21 Lis 2009, 13:49, edytowano w sumie 1 raz
Gosc
Nowicjusz
 
Posty: 1

16 Lis 2008, 16:14

Zależy komu dajesz prezent i wiek obdarowanego , ja za nic bym nie chciała ..samochodowych prezentów :lol: :lol: :lol: ..do samochodu kupuję sama :D
raban
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 36
Miejscowość: Płock okolice

17 Gru 2008, 10:44

No ja nie wiem :) ja tam bym sie nie obraził za taki motoryzacyjny prezent np: jazda-lamborghini moze nie na własność ale myśle ze sama jazda to nie zle przeżycie :)
Ostatnio edytowany przez jacek wv, 17 Lis 2009, 21:31, edytowano w sumie 1 raz
jacek wv
Nowicjusz
 
Posty: 1

17 Gru 2008, 20:58

ja bym ise z samej jazdy cieszył
mamuska
Początkujący
 
Posty: 81
Miejscowość: Lublin
Prawo jazdy: 14 03 2008
Auto: BMW=>TOYOTA=>PASSAT
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

10 Lis 2009, 17:54

swieta za chwile, wiec temat znow jest aktualny :) dolaczam sie do przedmowcow, jazda Lambo jest ekstra. a teraz mozna jeszze poszalec na Ferrari.
Ostatnio edytowany przez bum_tarara_bum, 17 Lis 2009, 21:31, edytowano w sumie 1 raz
bum_tarara_bum
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Gdańsk

16 Sty 2013, 15:11

W tym roku dowiedziałem się o prezentach motoryzacyjnych i już wiem co będzie moim najbardziej wyczekiwanym prezentem na następne święta :) Jazda Ferrari rulez!
Rajder
Obserwowany
 
Posty: 1
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Ferrari F430
Silnik: 520KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Na rower w kasku czy bez?
    Zgodnie z obecnie obowiązującym w Polsce prawem rowerzyści nie mają obowiązku jazdy w kaskach, więc używać kasków czy nie? Statystyki i badania wskazują, że używanie kasku przez rowerzystów ogranicza ryzyko ...