Wakacyjne imprezy motoryzacyjne

Wakacyjne imprezy motoryzacyjne

08 Maj 2009, 23:22

W ubiegłe wakacje było Allegro Power.

W tym roku dość duże prawdopodobieństwo jest wystartowania imprez sponsorowanych przez Castrol Edge i BP.

Nie wiem jak wy, ale byłoby super gdyby to wypaliło. Narazie na stronie Extreme Cars nie ma większych informacji na ten temat. Zapowiadają gorące lato.
Ostatnio edytowany przez jacus19, 10 Maj 2009, 20:00, edytowano w sumie 1 raz
jacus19
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Wakacyjne imprezy motoryzacyjne

15 Maj 2009, 14:04

jacus19 napisał(a):W ubiegłe wakacje było Allegro Power.

W tym roku dość duże prawdopodobieństwo jest wystartowania imprez sponsorowanych przez Castrol Edge i BP.

Nie wiem jak wy, ale byłoby super gdyby to wypaliło. Narazie na stronie Extreme Cars nie ma większych informacji na ten temat. Zapowiadają gorące lato.

Z tego co słyszałem to wypali
bolkoo
Nowicjusz

Miejscowość: wawa

Re: Wakacyjne imprezy motoryzacyjne

22 Maj 2009, 13:08

bolkoo napisał(a):
jacus19 napisał(a):W ubiegłe wakacje było Allegro Power.

Z tego co słyszałem to wypali

a no to dobrze wiedzieć. teraz tylko czekać na jakiś termnarz imprez castrola i rezerwować czas. :D
jacus19
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Martwe pole w lusterku wstecznym - ukryte niebezpieczeństwo Martwe pole w lusterku wstecznym - ukryte niebezpieczeństwo
    Siedząc za kierownicą widzimy to, co dzieje się przed nami, a dobrze korzystając z lusterek widzimy także co dzieje się z tyłu pojazdu. Czasem jednak nie wszystko możemy dostrzec na pierwszy rzut oka. Wówczas mamy ...
    Jak czytać etykietę na oponach? Jak czytać etykietę na oponach?
    Etykieta opony jest cechą opon pojazdów mechanicznych. Producenci opon dla samochodów osobowych, lekkich i ciężkich samochodów ciężarowych, od listopada 2012 zobowiązani są do podania na naklejce lub ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI