Problem z audi a4 avant 2.0 TDI r2005

problem z audi a4 avant 2.0 TDI r2005

07 Lis 2010, 14:23

witam mam problem ze swoim samochodem
gdy ruszam wszyskto jest okej wrzucam 2 obrotomierz mija 2 tys zaczyna rzycac autem tak jak by sie dławił trwa to przez 1.5 sek i pózniej spoko ale to samo jest przy trójce i tez przy 2 tys . najlepsze jest to ze nie dzieje sie to nagminnie tylko co jakis czas tankuje na stoil ale raz na BP i wydaje mi sie ze od tamtej pory sie to zaczeło
auto kupiłem niedawno uzywane
prosił bym o jakies propozycje co trzeba zrobic zeby było dobrze bo zapewne tak nie powinno byc :!:

pozdrawiam czekam
cartman17
Nowicjusz

Miejscowość: salowa wola

Re: problem z audi a4 avant 2.0 TDI r2005

09 Lis 2010, 12:40

Podjedz na akcje serwisową do audi,numer 26D9,dotyczy zaworu EGR który niepoprawnie pracuje.Otrzymasz Update.
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Racjonalizatorskie pomysły pracowników Audi Racjonalizatorskie pomysły pracowników Audi
    Program racjonalizatorski Audi, prowadzony po raz kolejny w roku 2012, dał impuls do wprowadzenia licznych rozwiązań usprawniających pracę w fabrykach Audi. W ubiegłym roku, w obu niemieckich zakładach, Ingolstadt i Neckarsulm, ...
    Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów
    Wszystkich kierowców którzy posiadają auto będą obowiązywały nowe przepisy dotyczące badań technicznych. Aktualnie za takie badanie właściciel pojazdu płaci po jego wykonaniu, a według nowych przepisów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light