Problem z elektroniką - Dodge Magnum

Problem z elektroniką - Dodge Magnum

11 Wrz 2019, 19:43

Witam. Mam problem z autem sprowadzonym z USA. Po przekręceniu zapłonu nie zapalają sie kontroli ABS i ESP oraz nie mogę połączyć się ze sterownikiem ABS. Sterownik przekładany do innego auta i wszystko ok. Myślałem ze może moduł FCM leczy po podmianie dalej to samo. Pozostaje chyba sprawdzenie wiązki. Może ktoś ma jakiś pomysł.
BlackUncle
Obserwowany

Re: Problem z elektroniką - Dodge Magnum

12 Wrz 2019, 10:44

Jakie dokładnie dostajesz błędy przy próbie połączenia ze sterownikiem ABSu? Jeżeli przekładałeś go do innego auta i działa bez problemu tak jak napisałeś musisz szukać problemu w wiązkach, może cos z zasilaniem. Bezpieczniki wszystkie sprawdzałeś?

Licznik jest sprawny? Można mu zrobić test i sprawdzić czy kontrolki funkcjonują?

Pamiętam, że w Dodge test licznika i jego wskaźników robiło się poprzez przytrzymanie przycisku kasowania licznika przebiegu dziennego i włączenie w tym momencie stacyjki do pozycji ACC (ON). Jak zobaczysz że test się zaczął puszczasz przycisk. Najpierw testowane są wskazówki, a później kontrolki.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 19
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Irlandzka armia zamówiła 280 egzemplarzy Toyoty Land Cruiser Irlandzka armia zamówiła 280 egzemplarzy Toyoty Land Cruiser
    Irlandzkie siły zbrojne otrzymają solidne wsparcie. Ich szeregi wzmocni 280 japońskich krążowników lądowych, czyli terenowych Toyot Land Cruiser. Auta zostaną dostosowane do potrzeb wojskowych, a o ich wyborze do armii ...
    II Runda Extremizer Motor Show 2012 w Częstochowie / relacja II Runda Extremizer Motor Show 2012 w Częstochowie / relacja
    10 tysięcy widzów zjechało w miniony weekend do Rudnik k. Częstochowy na Extremizer Motor Show! Ci, którzy są uzależnieni od adrenaliny i kochają motoryzację, na pewno długo tego weekendu nie zapomną! Nic dziwnego ...

•