Problem z Obrotami podczas Hamowania

Problem z Obrotami podczas Hamowania

14 Sie 2015, 11:39

Witam, falowały mi obroty po podłączeniu do komputera wykazało przepływomierz powietrza wiec stwierdziłem że to silniczek krokowy po wymianie silnik zaczoł wariować 3 tyś obrotów nie chciał zejść falowały tak jak wcześniej teraz jest już lepiej tylko że trzyma za duże obroty 1,5 tyś 2 przy hamowaniu spadają do 1 tyś zdarza się również ze przy hamowaniu zgaśnie silnik dzieje się tak na PB i LPG. Znajomy mi mówił że trzeba zrobić adaptację przepustnicy co możecie powiedzieć na ten temat? lub od czego może tak się dziać? z góry dzięki za pomoc
Pacio3060
Początkujący

Prawo jazdy od: 03 03 1997
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: Nissan Primera P11
Silnik: 1,6 90 km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak marki premium zmieniają motoryzację Jak marki premium zmieniają motoryzację
    Niegdyś rola producentów samochodów ograniczała się niemal wyłącznie do produkowania aut. Ale to już przeszłość. Dzisiaj największe marki nie tylko dają nam coraz bardziej zaawansowane pojazdy, ale również ...
    VII edycja Summer Cars Party 2013 VII edycja Summer Cars Party 2013
    7-8 września odbędzie się kolejna siódma już edycja największego show motoryzacyjno- muzycznego w Polsce. Niesamowita liczba fanów SCP, która w 2012 roku sparaliżowała na wiele godzin ruch w Katowicach ...

•