Problem z odpaleniem R19

problem z odpaleniem R19

03 Lis 2012, 11:37

witam.
Nie doszukałem się tematu.
mam problem z odpaleniem r19 mianowicie wymieniłem już 2 aku i dalej nie odpala, więc dalsze podejrzenia padły na rozruch/zapłon... co wy na to ?

przy przekręcaniu kluczyka, diody się świetnie palą, jak już dochodzi do odpalenia to nichuchu... jakieś piski i klekoty jakby jakaś zębatka przeskoczyć chciała a nie mogła ;( jak chcę ponowić czynność to już aku wygląda jakby miał ostatnie "pyrknięcie"

Edit:

odpalałem chwile temu na kable i też nic się nie udało :(
90FoxZG
Nowicjusz

Auto: Renault 19
0

Re: problem z odpaleniem R19

03 Lis 2012, 14:28

Pisałem kiedyś o tym,mojej znajmej umarło R19 przed rodzinnym domem,auto stało na mokrej trawie,sprowadziła najlepszego mechanika we wsi,nawet się za to nie zabrał.Wziąłem auto na hol,zapaliło dopiero po 2 kilometrach ciągniecia,ale zapalilo :!: Potem znowu problem się pojawił ale w miejscu jej zamieszkania,to samo.Potem opowiadała,że wymieniono w serwisie jakieś elektroniczne urządzenie,i było po kłopocie,w kość dawała wilgoć.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
0

Re: problem z odpaleniem R19

03 Lis 2012, 14:39

temat do zamknięcia.

rozwiązanie:
przyjechał ziomek z serwisu akumulatorowego z nowym aku. podpiął i Renia odpaliła :) na poprzednik aku miałem ledwie co 3V i nie dało nic, drugi aku pewnie też tak słaby i nie hulało, jestem dumny z zakupu wydałem jedyne 169zł ;) a zapłon też zrobie bo cherla troszkę jednak :P ale przez zimę jeszcze da rade :)
90FoxZG
Nowicjusz

Auto: Renault 19
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM zdobywa nagrodę Red Dot za wzornictwo Opel ADAM zdobywa nagrodę Red Dot za wzornictwo
    Zdaniem ekspertów i klientów, doceniających niekonwencjonalny wygląd i przełomowe technologie, Opel ADAM to prawdziwy krzyk mody. Najnowszym potwierdzeniem tej opinii jest renomowana nagroda Red Dot za wzornictwo, ...
    Samochodem elektrycznym 800KM na jednym ładowaniu Samochodem elektrycznym 800KM na jednym ładowaniu
    Jeśli uważasz, że pokonanie samochodem elektrycznym trasy z Paryża na południe Francji na jednym ładowaniu jest niemożliwe, to będziesz musiał zmienić zdanie. Dzięki współpracy pomiędzy Nissanem a francuskimi kolejami ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda VISION E, projekt
      Aixam GTI
      Autosacrum 2008
      Summer Cars Party 2010