Problem z podświetleniem - bmw e36 1.8tds

Problem z podświetleniem - bmw e36 1.8tds

09 Mar 2011, 11:20

Witam:)
Nowe autko w domu;p bmw e36 1.8tds 95
Mam maleńki problem z podświetleniem zegarów:) wczoraj próbowałem wymienić żaróweczkę przy włączniku świateł i przestały działać mi zegary. Wymieniłem bezpiecznik (nawet dwa 7,5 i 30A ) zegary działąją ale nie do końca....Nie działa mi podświetlenie wskaźnika temperatury silnika oraz licznika km i kwadracików...tzn. od temperatury nie działa wogóle, ale zaraz po przekręceniu zegarów kwadraciki świecą i później gasną, licznik km wydaje mi się że wyświetla ale nie jest podświetlony. Przeszukałem w wyszukiwarce i wujku google ale nic co by mnie zadowalało nie znalazłem, no ewentualnie sprawa z tym drucikiem w potencjometrze. ale czy to może być to?
Prosze o pomoc i z góry dziękuje:)
Pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez goral8611, 09 Mar 2011, 16:03, edytowano w sumie 1 raz
goral8611
Początkujący

Miejscowość: Żywiec

Re: Problem z podświetleniem - bmw e36 1.8tds

09 Mar 2011, 23:11

Najprawdopodobniej uszkodzony włącznik świateł lub potencjometr.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

Re: Problem z podświetleniem - bmw e36 1.8tds

11 Mar 2011, 20:26

A luzzzzz:) lampki się popaliły, dzięki za pomoc:)
goral8611
Początkujący

Miejscowość: Żywiec
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced
    Konsorcjum Euro NCAP uhonorowało Audi A3 czterema tytułami "Euro NCAP advanced". Wyróżnienia te przyznawane są za innowacyjne systemy zapobiegające wypadkom, których skuteczność wykracza poza standardy bezpieczeństwa ...
    Nie wpadnij w dziurę Nie wpadnij w dziurę
    Zima powoli ustaje, a wraz z wyższymi temperaturami i topniejącym śniegiem na drogach pokazują się dziury. Jazda po takiej ulicy wymaga od kierowcy sporo cierpliwości i umiejętności. Zwłaszcza, że nieumiejętne pokonywanie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI