Problem z radiem Pioneer DEH-1600UB

20 Sty 2015, 20:25

Witam
Czy ktoś z Was spotkał się może z sytuacją,że radio można włączyć lub wyłączyć jedynie za pomocą włożenia/wyciągnięcia panelu przedniego.
Razem ze szwagrem zamontowaliśmy nowe radio Pioneer DEH-1600UB i po sprawdzeniu wszystkich możliwych konfiguracji jedyna przy której radio działa to taka, w której włączenia/wyłączenia możemy dokonać jedynie z pomocą panelu. Przycisk,który wg instrukcji ma służyć do wł/wył(jednocześnie source) nie reaguje a jednocześnie działa prawidłowo gdy używam go do innych funkcji.
Radio nie pobiera prądu,gdy panel jest odłączony.
Czy to wada fabryczna i powinienem reklamować radio czy jest raczej problem z podłączeniem. Radio samo w sobie działa OK
Będę wdzięczny za każdą pomoc.
Pozdrawiam
mlodyraul
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 0-10-2002
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Seicento
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

20 Sty 2015, 22:08

Próbowałeś przytrzymać przycisk src/off przez chwilę?
Szukałeś w opcjach czy czasem nie ma takiej która dezaktywuje ten przycisk? Nie pamiętam jakie to było radyjko ale kiedyś kolega miał podobny problem i rozwiązał go niechcący grzebiąc w ustawieniach. Może i u ciebie tak jest?
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

22 Sty 2015, 07:24

Witam
Próbowałem z tym przyciskiem ale ile można trzymać - minute-dwie?
Mogę faktycznie jeszcze popatrzeć w ustawieniach choć wydaje mi się, że już próbowałem wszystkiego.
Pozdrawiam
mlodyraul
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 0-10-2002
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Seicento
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

24 Sty 2015, 01:01

mlodyraul napisał(a):Próbowałem z tym przyciskiem ale ile można trzymać - minute-dwie?

Radyjko powinno się wyłączyć po trzymaniu tego przycisku przez min. 1s. Tak mówi instrukcja.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.