Problem z Radiem

Problem z Radiem

02 Maj 2014, 00:15

Witam , nie wiem czy taki post juz jest, ale jestem tu nowy i nie umiem jeszcze tak szukać.
Dobra to może powiem w czym tkwi problem ...

Kupiłem Sobie radio samochodowe AVH-3200BT Pioneer 5,8cala
poprostu nigdzie nie moge znaleść jaki format video mogę tam odtwarzać , ściągnąłem teledyski z Youtube ( MP4 ) i nie wczytuje , gdzieś wyczytałem , ze trzeba to przerobić na( avi. ) niestety nic mi to nie dało , co prawda wczytuje z pendraiva już nazwe , ale nie otwiera bo pisze , ze nie poprawny format :((

POMOCY ! :(
teey221
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 02 1994
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: opel
Silnik: 1,2
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

Re: Problem z Radiem

02 Maj 2014, 14:06

Formaty audio: CD-Audio, MP3, WMA,
Formaty video: DVD-Video, DivX, VCD,
Rodzaje płyt : CD, CD/RW, DVD, DVD/RW,
Dane z allegro.
kamil638
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mercedes w210
Silnik: 2.9 td
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy seryjny system nawigacji z CD-ROM i kolorowym monitorem Pierwszy seryjny system nawigacji z CD-ROM i kolorowym monitorem
    Pierwszy na świecie seryjny system nawigacji z CD-ROM i kolorowym monitorem – Toyota Crown Royal – wrzesień 1987. Nad systemami nawigacji samochodowej pracowano w Japonii, Europie i USA od początku lat 70. Mimo ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•