Problem z środkowym wyświetlaczem Corsa C

Problem z środkowym wyświetlaczem Corsa C

24 Gru 2017, 22:00

Witam.
Dzisiejszego dnia wystąpił wcześniej nie spotykany przeze mnie problem z wymienionym w temacie wyświetlaczem. Po odpaleniu radia, podświetla się normalnie, bez problemu. Włączam zapłon, dalej bez najmniejszego problemu, problem występuje w przypadku włączenia świateł pozycyjnych/ mijania. Ekran jest po prostu ciemny, mało co na nim widać.
O ile dobrze pamiętam, wcześniej również występowała jakaś nieznaczna różnica w podświetleniu na światłach i bez świateł, aczkolwiek w obu przypadkach zawsze mogłem przeczytać co jest napisane na moim wyświetlaczu. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
Bartomir
Nowicjusz

Auto: Opel Corsa C
Silnik: 1.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Problem z środkowym wyświetlaczem Corsa C

26 Gru 2017, 20:15

Po lewej stronie kierownicy, pod włącznikiem świateł i oświetlenia wnętrza są właczniki świateł przeciwmgłowych. Po prawej stronie tego włacznika masz regulator jasności podświetlenia wskaźników i wyświetlacza. Włącz światła mijania i spróbuj pokręcić tym regulatorem. Ale zwróć uwagę na to, że musisz mieć włączone światła mijania. Jak włączysz tylko pozycyjne, to będziesz regulował jasność wskaźników.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna

27 Gru 2017, 11:00

Faktycznie, owy regulator był na najniższym poziomie, podkręciłem i wszystko wróciło do normy. Nasuwa się następujące pytanie, jakim cudem ja to przekręciłem na 0, może jakoś kolanem, nieważne. Wielkie dzięki, temat do zamknięcia.
Bartomir
Nowicjusz

Auto: Opel Corsa C
Silnik: 1.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

27 Gru 2017, 22:19

Może kiedyś próbowałes ściemnić zegary na włączonych światłach, nie zadziałało i zostawiłeś. Zdarza się. Najważniejsze, że kolejny problem rozwiążany. I to za darmo :ok:
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna

27 Gru 2017, 22:23

Lub jak sprzątałeś w aucie, np jak wycierałeś deskę :wink:
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 42
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć rzeczy, o których powinien pamiętać kierowca jesienią Pięć rzeczy, o których powinien pamiętać kierowca jesienią
    W zeszłym roku właśnie w październiku miało miejsce najwięcej wypadków drogowych oraz zginęło w nich najwięcej osób. Wraz z nadejściem jesieni pogarszają się warunki atmosferyczne, a więc i drogowe. W jaki ...
    Funkcja automatycznej jazdy w korkach Audi AI Funkcja automatycznej jazdy w korkach Audi AI
    Prezentując funkcję automatycznej jazdy w korkach Audi AI, cztery pierścienie pokazały pierwszy na świecie system umożliwiający zautomatyzowaną jazdę na poziomie 3. Podczas jazdy w korku lub w powolnym ruchu na autostradzie, ...

•