Problemy po regeneracji maglownicy

28 Wrz 2016, 17:34

Witam powiadam golfa 4 1,6 z 2002 roku. jakiś czas temu zaczęła mi lekko cieknąc maglownica, w tym tygodniu zaprowadziłam auto do naprawy na regeneracje do polecanego mechanika. Po regeneracji podczas powrotu do domu usłyszałam "stukanie" lub takie skrzypienie z prawej strony auta tak jakby coś w kole. Następnego dnia jadąc do pracy miałam wrażenie że mi koło zaraz odpadnie i ten sam odgłos słychać było już też z tej drugiej strony. oddałam auto do mechanika i mechanik powiedział ze jeździł autem i słyszał te "stuki" ale w zawieszeniu wszystko jest ok bo wszystko sprawdził... Nie wiem co mam teraz zrobić... Jechać jeszcze raz do mechanika od tej maglownicy niech jeszcze raz wszystko sprawdzi? czy mógł coś zrobić nie tak że maglownica teraz tak mocno "stuka"? Czy ktoś spotkał sie z taką sytuacją? Może ktoś tak miał po regeneracji maglownicy
proszę o rady...
beti007
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 08 09 2010
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: golf 4
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

04 Paź 2016, 18:45

beti007 napisał(a): Jechać jeszcze raz do mechanika od tej maglownicy niech jeszcze raz wszystko sprawdzi? czy mógł coś zrobić nie tak że maglownica teraz tak mocno "stuka"?
Mogła zostać źle zregenerowana, ewentualnie źle wyregulowana po regeneracji. Jechać do niego i jeżeli to maglownica to niech poprawia na gwarancji.
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

04 Paź 2016, 18:59

Kto robił regenerację magla ? Ten mechanik polecany we własnym zakresie czy on ją wymontował i oddał do specjalizowanej firmy ?
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4748
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak rozkodować radio w samochodzie Renault?
    Bardzo często podczas chwilowej utraty zasilania radio w samochodach marki Renault jak i Dacii będzie wymagało wpisania kodu do jego uruchomienia. Problem ten może się pojawić np. po chwilowym odłączeniu akumulatora bez podtrzymania ...