Produkcja samochodów osobowych na świecie

14 Kwi 2009, 20:03

Jestem tu nowa, nie mam pojęcia gdzie zamieścić ten temat ale potrzebuje pomocy. Może to troch głupie ale potrzebuje pewnych informacji, mam nadzieje że mi pomożecie. Musze wiedzieć ile rocznie jest produkowanych samochodów osobowych na świecie. Może wy wiecie, bo nigdzie nie moge znaleźć takich informacji. Bardzo tego potrzebuje gdyż jest to niezbędne do napisania pewnej pracy. Prosze o pomoc przepraszam jeśli źle umieściłam ten temat i z góry dziękuję.
zuzku
 

15 Kwi 2009, 09:36

zuzku napisał(a):Jestem tu nowa, nie mam pojęcia gdzie zamieścić ten temat ale potrzebuje pomocy. Może to troch głupie ale potrzebuje pewnych informacji, mam nadzieje że mi pomożecie. Musze wiedzieć ile rocznie jest produkowanych samochodów osobowych na świecie. Może wy wiecie, bo nigdzie nie moge znaleźć takich informacji. Bardzo tego potrzebuje gdyż jest to niezbędne do napisania pewnej pracy. Prosze o pomoc przepraszam jeśli źle umieściłam ten temat i z góry dziękuję.


W roku 2007 wyprodukowano 73,1 mln sztuk aut, z czego 55,3 mln zostało wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Niemczech, Korei Południowej, Francji, Brazylii, Hiszpanii, Kanadzie oraz Indiach.

Tyle suchych danych udało mi się znaleźć. W 2008r. produkcja nieco wzrosła.
lukiroman
 

15 Kwi 2009, 13:54

Wielkie dzęki
zuzku