Prosba o ocenę Astra g 1.4 16v

Prosba o ocenę Astra g 1.4 16v

14 Paź 2018, 20:34

Wiec tak ledwo co pozbylem sie auta od handlarza ktore mu zwrocilem wiec mam nauczke na przyszlosc , ale pojawilo sie kolejne auto od kolegi mojego wujka , umowilem sie na ogladanie ( tym razem juz z wujkiem ) , podchodze do tego bardziej sceptycznie ale mam nadzieje ze drugi raz zlomu juz nie kupie , astra g 1.4 16v 2001 167 tysięcy przebiegu benzyna , auto kupione w polskim salonie od nowosci jeden wlasciciel . Wg sprzedajacego auto w stanie technicznym bardzo dobrym ( wujek zapewnia ze gdyby bylo cos nie tak to by znajomemu nie sprzedal ) na prawym nadkolu delikatne ogniska rdzy , do wymiany jedynie laczniki stabilizatora chcial oddac ja do blacharza i wolac 5 tysi bo mowi ze auto naprawde warte kupna , wola za nia 3700 , tutaj fotki , co myslicie ? Nie ukrywam ze gdyby rzeczywiscie bylo okej i dokonalbym zakupu to w najblizszym czasie chcialbym ja zagazowac , no i wyposazenie ma najubozsze z mozliwych szyby na Korbke brak jlimy centralnego chyba tez jedynie wspomaganie na pokładzie
https://www99.zippyshare.com/v/0f6PydNQ/file.html
https://www99.zippyshare.com/v/Xtf82mHH/file.html
https://www99.zippyshare.com/v/FKXqeIf0/file.html
https://www99.zippyshare.com/v/vI82Qf27/file.html
https://www99.zippyshare.com/v/daciEt3n/file.html
https://www99.zippyshare.com/v/fMHCxcED/file.html
berbel
Nowicjusz

Auto: Bmw

Re: Prosba o ocenę Astra g 1.4 16v

15 Paź 2018, 07:42

centralny zamek chyba miała w standardzie....to jest właśnie polski salon, bieda tylko piszczy.... :lol: , skoro ma taki przebieg to powinno technicznie być OK, chyba że ktoś oleju nie wymieniał :lol: chociaż dla mnie przebieg nie jest wyrocznią, zwłaszcza w aucie za 3700,-- równie dobrze może być zajechany po 100 tys km a i w bdb stanie po 320 tys. km, łączniki stabilizatora sam zmienisz odkręcić i zakręcić 2 śruby, tylne ranty błotników to jest standard dla astry G, silnik ecotec troche olejożerny, ale można kiedyś pierścionki zmienić bo były niezbyt trwałe, albo dolewać oleju i zlewać temat, w końcu ten olej majątku nie kosztuje.
Ogólnie za taki pieniądz można auto brać, auto proste, łatwe w naprawach, i w miarę trwałe.
andrewb25
Zaawansowany

Miejscowość: małopolskie

15 Paź 2018, 10:05

Jak technicznie jest ok i nie ma większych problemów z rudą to jak najbardziej warto.

berbel napisał(a):w najblizszym czasie chcialbym ja zagazowac

Proszę Cię w tak tanim aucie to mija się z celem..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

15 Paź 2018, 12:34

No wiec kupilem , i powiem szczerze niebo a ziemia ... w porownaniu do tej renowki oraca silnika skrzyni biegow i ogolnie ukladu jezdnego bez komentarza ... jedzie oewnie nie sciaga biegi wchodza jak w maslo i mimo tego ze renault mialo taki sam silnik bo 1.4 to w przyspieszeniu kolosalna roznica tamto to byl jakis mul ... srodek naprawde zadbany , kupilem za 8 dych laczniki stabilizatorow no i trzeba robic to prawe nadkole bo rudej troche wiecej i pod spodem tez trzeba oczyścić zespawac i zabezpieczyc , poza tym lakier naprawde w super stanie mam nadzieje ze auto posluzy pare lat .a w przeciagu 6 lat wlascicoel zrobil nim tylko 25 tys km , a co do gazu moze rzeczywiscie nie bede zakladal zobacze jak uksztaltuje sie spalanie , jedyne co mi sie nie podoba to przy 120 kreci wysokie obroty i robi sie dosyc glosno :D
berbel
Nowicjusz

Auto: Bmw

15 Paź 2018, 12:54

Nie porównuj sprawnego auta do zajeżdżonego trupa, to tak na marginesie.

Niech służy i obyś znowu nie wdepnął na minę jak ostatnio :)
galakty
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Typ: Hatchback

15 Paź 2018, 13:17

berbel napisał(a): a co do gazu moze rzeczywiscie nie bede zakladal zobacze jak uksztaltuje sie spalanie , jedyne co mi sie nie podoba to przy 120 kreci wysokie obroty i robi sie dosyc glosno :D

W sumie nie warto go zagazowywać raczej bo trochę czasu potrwa zanim się gaz zwróci a do tego 1.4 jakieś bardzo paliwożerne nie jest. Do tego wiadomo że będzie głośno przy wyższych prędkościach bo to tylko 1.4 :D
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesienne liście - piękne i niebezpieczne Jesienne liście - piękne i niebezpieczne
    Choć kolorowe liście to urokliwy element jesieni, może on stać się przyczyną zagrożenia na drodze. Na mokrych liściach auto łatwo traci przyczepność, mogą one też przykrywać nierówności czy dziury, a nawet uszkodzić ...
    Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu
    Może się wydawać, że blisko połowa samochodów użytkowanych przez Polaków to auta z silnikiem Diesla. Ich liczba jest jednak niższa niż sądzi wielu zmotoryzowanych – a co więcej, systematycznie spada. Samochody ...

• Re: Prosba o ocenę Astra g 1.4 16v

15 Paź 2018, 13:21

Instalacja się zwróci gdzieś pewnie przy 20 kkm, ale nawet jakby dużo jeździł do to takiego grata się nie opłaca ładować tyle pieniędzy... Przeznacz to na blacharkę, serwis, części i benzynę.
    galakty
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
    Prawo jazdy od: 23 08 2012
    Auto: Megane I PHII
    Silnik: 1.6 16V 110