Prośba o spotkanie w celach diagnstycznych

Prośba o spotkanie w celach diagnstycznych

27 Lut 2019, 22:39

Witam szanownych forumowiczów. Mam nie lada "problem" z moją Alcią a mianowicie nie mogę dojść do tego co może być nie tak w zawieszeniu/ukł. kierownicznym co skutkuje "dziwnym" prowadzeniem samochodu... Znajmy mechanik jechał już nim parę razy ale "nie czuje" tego zachowania tak jak ja... Dla niego jest ok - a ja wsiadając do każdego innego, "sprawnego" samochodu czuję kolosalną różnicę w prowadzeniu i samym zachowaniu się auta na drodze dlatego poszukuję osoby z mojej okolicy tj Kęty woj. małopolskie nieopodal Bielska-Białej i Oświęcimia posiadającej również Alteę w celu porównania prowadzenia obu aut choć na jakimś krótkim odcinku (szczerze mówiąc to po kawałku będę już wiedział czy ogólnie TTTM czy u mnie jest coś nie teges... ).

Znajdzie się jakaś bratnia dusza i pomoże???

Jakby co to podaję moj nr tel. w celu szybszego kontaktu... - 604 388 947

Pozdrawiam i czekam na jakiś odzew z waszej strony...
ukaszek2nd
Obserwowany

Re: Prośba o spotkanie w celach diagnstycznych

27 Lut 2019, 23:30

a nie prościej pojechać na SKP aby przeszarpali ?
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7

Re: Prośba o spotkanie w celach diagnstycznych

27 Lut 2019, 23:40

Gdyby to było "takie proste" to problem dawno zostałby rozwiązany... Od SKP to zacząłem ale jak to bywa z SKP - Panie, wszystko w porządku jeździj Pan a nie ździwiaj... Przerabiałem to już nie raz... Tylko to nie diagnosta jeździ moim autem i nie rozumie w czym problem... Ot taka dygresja... dlatego chciałbym się przejechać drugim takim samym wozem żeby rozwiać wątpliwości - choć jestem przekonany, że drugim autem będzie się jechało inaczej czyli "normalnie" (od razu dodam że żadnego gonga auto nie miało - robiona była geometria i jest ok)
ukaszek2nd
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

To rekord! Używana Toyota Supra sprzedana za zawrotną cenę To rekord! Używana Toyota Supra sprzedana za zawrotną cenę
    Ceny Toyoty Supry A80 nie przestają rosnąć. Kilka miesięcy temu na aukcji domu RM Sotheby’s za ponad 173 tys. dolarów sprzedano egzemplarz Supry z 1994 roku. A teraz ktoś zdecydował się wydać 176 tys. dolarów, ...
    Stacja "Circle K" w Polsce zastąpi nazwę "Statoil" Stacja "Circle K" w Polsce zastąpi nazwę "Statoil"
    Stacje Statoil w Polsce zmienią w najbliższych miesiącach nazwę na Circle K. Zmiana marki rozpocznie się na polskim rynku 11 maja br. i obejmie całą sieć Statoil, która liczy 350 stacji paliw. Obiekt pilotażowy w Opolu ...

•