Prośba o sprawdzenie Signum 2.0t

Prośba o sprawdzenie Signum 2.0t

24 Lis 2016, 23:52

Witam,
czy ktoś mógłby rzucić okiem na to autko?

[link wygasł]

Sprawa wygląda tak, że niestety autko jest bardzo daleko ode mnie. Z drugiej strony patrząc, dorwanie Signum/Vectry z tym silnikiem i to jeszcze z LPG, to nie lada wyzwanie. A może ktoś poleca jeszcze coś? Generalnie zależy mi na większym samochodzie, komfortowym i większym silnikiem. Moje poprzednie auto (na szczęście już sprzedane) to Ibiza 6L 1.4 - za małe, za słabe , kupione tylko do dojazdów do pracy. Ilość km ? Dojazd do pracy to śmieszna sprawa ~ 5km + prawie co weekend dojazd na uczelnię 40km w jedną stronę. Do tego kilka długich wyjazdów w roku. Jakieś alternatywy dla Signum/ Vectry C?
SKOME
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Civic VI 1,5 / Elantra 1,6 / Carisma 1,6 / 45 1,6 / Octavia I 1,6 [C] Civic VI 1,5 / Elantra 1,6 / Carisma 1,6 / 45 1,6 / Octavia I 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - liftback segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 100KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2001r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Civic VI 1,5 - 114KM - Hyundai ...
    Volkswagen Amarok: większa moc, lepsze wyposażenie i komfort Volkswagen Amarok: większa moc, lepsze wyposażenie i komfort
    Volkswagen Amarok od końca czerwca jest produkowany w Hanowerze. Wszystkie Amaroki z podwójną kabiną trafią na rynek europejski i rosyjski. Wraz z rozpoczęciem produkcji w zakładzie Stöcken, do Amaroka wprowadzonych ...

•  
    • Mazda3 Facelift, Hatchback, 2011, przód
      Porównanie: Fiat Brava, Mazda 323F BJ, Opel Astra G, Peugeot 306, Rover 200 III
      DSC01246
      SCOT - Średni Kołowy Transporter Opancerzony