Prośba o sprawdzenie Signum 2.0t

Prośba o sprawdzenie Signum 2.0t

24 Lis 2016, 23:52

Witam,
czy ktoś mógłby rzucić okiem na to autko?

[link wygasł]

Sprawa wygląda tak, że niestety autko jest bardzo daleko ode mnie. Z drugiej strony patrząc, dorwanie Signum/Vectry z tym silnikiem i to jeszcze z LPG, to nie lada wyzwanie. A może ktoś poleca jeszcze coś? Generalnie zależy mi na większym samochodzie, komfortowym i większym silnikiem. Moje poprzednie auto (na szczęście już sprzedane) to Ibiza 6L 1.4 - za małe, za słabe , kupione tylko do dojazdów do pracy. Ilość km ? Dojazd do pracy to śmieszna sprawa ~ 5km + prawie co weekend dojazd na uczelnię 40km w jedną stronę. Do tego kilka długich wyjazdów w roku. Jakieś alternatywy dla Signum/ Vectry C?
SKOME
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe
    Hyundai ujawnia szkice koncepcyjnego modelu HND-9 - sportowego samochodu typu luksusowe coupe. HND-9 jest przykładem stylistyki luksusowego coupe nowej generacji. Nowy Hyundai zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych ...
    [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0 [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1998 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xantia 2,0 - 132KM - Mazda 626 V 2,0 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Juke - zawody ECOseries 2013, Nissan Eco Team
      Opel Astra, Wargirls WPP
      Volvo S60, tył, 2016
      Skoda Octavia III, bok, 2013