Proszę o sprawdzenie i rozkodowanie VIN WF0SXXGBWSEA14113 Ford S-Max

26 Wrz 2023, 09:25

Cześć wszystkim,

jestem nowy na forum ale potrzebowałbym pomocy przy zakupie auta. czy mogę liczyć na sprawdzenie historii forda SMAXa o nr VIN WF0SXXGBWSEA14113, zwłaszcza pod kątem historii uszkodzeń i przebiegu.
auto sprowadzone z Francji jeszcze nie zarejestrowane w PL.

Jeśli ktoś ma taką możliwość to prosiłbym o rozkodowanie VIN.

Z góry dziękuję
wladekmokosa
Nowicjusz
 
Posty: 4
Zdjęcia: 0

26 Wrz 2023, 10:50

Cześć
Sprawdzałeś w CEPiK? Widzę, że potrzebne dane są w ogłoszeniu czyli data 1 rejestracji i francuski nr rejestracyjny. Możesz sprawdzić czy coś tam jest odnotowane. Jeżeli sprzedawca udostępni Tobie dane z francuskiego dowodu rejestracyjnego to jest szansa odczytać przebiegi przy francuskich przeglądach technicznych - o tym i o sprawdzeniu historii auta z Francji możesz też przeczytać tu: auto-info24.pl. Pozostaje też możliwość sprawdzenia historii serwisowej z ASO (jeżeli był tam serwisowany). Na necie są strony gdzie sprawdzają historię forda z ASO, odpłatnie niestety ale czasem warto.
code
Nowicjusz
 
Posty: 48
Auto: Skoda

26 Wrz 2023, 11:11

dzięki za odpowiedź.

niby mam wszystkie dane ale w Cepik nie przechodzi albo cos źle podał sprzedawca albo cos źle wprowadzam....

VIN : WF0SXXGBWSEA14113
Nr. rej : DM-033-TY
Data 1 rej : 23.12. 2014.
wladekmokosa
Nowicjusz
 
Posty: 4
Zdjęcia: 0

26 Wrz 2023, 11:17

niestety wlepek na szybę z przeglądu francuskiego już na samochodzie nie ma :(
wladekmokosa
Nowicjusz
 
Posty: 4
Zdjęcia: 0

26 Wrz 2023, 11:24

Wpisz te dane które podałeś, później wyświetli u góry że nie znaleziono danych ale można sprawdzić w zewnętrznych danych zagranicznych -klikasz to i logujesz się za pomocą "profilu zaufanego". Wyświetli sie strona "Dane zagraniczne" - kliknij np. w "Dane autoDNA".
Działa, sprawdzałem ale przebiegów w tym przypadku w CEPiK nie ma. Jak będziesz miał problem (np. nie masz "profilu zaufanego") to pomogę.
code
Nowicjusz
 
Posty: 48
Auto: Skoda

26 Wrz 2023, 12:53

W ubezpieczalni są szkody na numerze vin.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1261
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW Z9 Gran Turismo 1999
    Koncept BMW Z9 Gran Turismo ma wyznaczać kierunek rozwoju wzornictwa motoryzacyjnego w XXI wieku. Przejrzystość, dynamika i technologia, która dzięki zastosowaniu BMW iDrive ponownie definiuje pojęcie ergonomiki w ...

27 Wrz 2023, 06:22

dzięki. a nie ma czegoś więcej np. co było uszkodzone albo jaka kwota wypłaca?
wladekmokosa
Nowicjusz
 
Posty: 4
Zdjęcia: 0