Proszę o Waszą opinie

Proszę o Waszą opinie

26 Sty 2007, 13:02

Chciał bym zasięgnąć Waszej opinji na temat samochodu Honda civic, jak koszty eksploatacji i awaryjność. Chcę zakupić na wiosnę ale już się rozglądam. Myślę o Honda civic, VW passat, VW Polo, Opel vectra, lub Nubira.
Mam na to przeznaczone do 20tys, najchętniej diesel. Do francuzów nie mam jakoś przekonania i jeszcze jedno by nie był zbyt wiekowy.
Proszę o Panstwa sugestie, najważniejsze kryteria dla mnie to oszczędny
w eksploatacji i nieawaryjny.
Ostatnio edytowany przez zaxsx, 28 Sty 2007, 12:57, edytowano w sumie 1 raz
zaxsx
Początkujący

Miejscowość: Polska

Re: Proszę o Waszą opinie

26 Sty 2007, 18:58

Jak mozna odzucac francuzy mój ojciec ma Peugota i jeździ nim 10 lat i zakochał sięw Francuzach. Dlatego polecam ci 306, 406( śiwtne samochody polecam bez wahania). Dziadek ma honde civica 2000r. jexdzi od nowości i do tej pory nic w niej nie robil prócz przegladoew, to samo mielismy w peugocie.Ale twoj wybor.....ale ja bym odrzucil Vectrę znam 3 włąciceli i wszyscy klna na te auta, jeden wymienial juz 3 silniczki do wycieraczek i 2 razy mechanizm otwierajacy szybeę.audi 80 nie kupisz niewyjeźdzonej gwarantuje ci to, brat szukal i nieznalazł.Passat moze być ale trzeba uważac bo obecnie nie spotkasz Passat sprowadzonego ktory miałbymniejszy niz 400 tys.
Łukasz789
Aktywny

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi e-tron GT concept - napęd, wydajność i zasięg Audi e-tron GT concept - napęd, wydajność i zasięg
    434 kilowaty (590 KM) mocy systemowej – to imponujący jak na w pełni elektryczne auto wynik. Do przedniej i do tylnej osi dopasowano dwa osobne silniki elektryczne. Oba to pracujące non-stop silniki synchroniczne. Moment ...
    [C] Civic VI 1,5 / Elantra 1,6 / Carisma 1,6 / 45 1,6 / Octavia I 1,6 [C] Civic VI 1,5 / Elantra 1,6 / Carisma 1,6 / 45 1,6 / Octavia I 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - liftback segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 100KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2001r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Civic VI 1,5 - 114KM - Hyundai ...

•