Przecieka seat toled2

05 Wrz 2009, 10:53

witam mam problem przy ulewach przecieka mi dach w tylnym lewym rogu( za kierowcą) nie wiem co może być przyczyną, okleiłem dobrze uszczelki w tylnych drzwiach ale nadal cieknie aż kapie :( na podsufitce już jakiś grzyb sie robi :(
sibi26
Początkujący
 
Posty: 69
  • 05 Wrz 2009, 11:35

    sibi26 napisał(a):witam mam problem przy ulewach przecieka mi dach w tylnym lewym rogu( za kierowcą) nie wiem co może być przyczyną, okleiłem dobrze uszczelki w tylnych drzwiach ale nadal cieknie aż kapie :( na podsufitce już jakiś grzyb sie robi :(

    szyberdach ?? jeśli nie ma to może stare uszczelki nie trzymają już dobrze,
    zostaje jeszcze krzywy dach, i dziura w dachu :mrgreen:
    pocieszny
    Forumowicz VIP
     
    Posty: 6650
    Zdjęcia: 1
    Miejscowość: z błota ;)

    05 Wrz 2009, 15:04

    nie mam szyberdachu. A Pisze że to jest w tylnym rogu między tylną szybą a boczną tylną :D można czymś posmarować tą uszczelke od zewnątrz żeby nie ciekoło bo to tylko od jednej strony :(
    sibi26
    Początkujący
     
    Posty: 69

    05 Wrz 2009, 19:32

    Sibi to nie jest takie proste,cieknie ci z pod uszczelki tylnej szyby?! Jeśli tak to musisz odtłuścić przestrzeń między uszczelką a blachą na całej powierzchni,od początku do końca,potem kupujesz silikon sanitarny bezbarwny,pistoletem do silikonu wprowadzasz silikon pod uszczelkę od samego początku do końca ,potem ją dociskasz i ściereczką zbierasz nadmiar silikonu,który wypłynie z pod uszczelki,jeśli nie odtłuścisz dokładnie to twoja praca pójdzie na marne :!:
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP
     
    Posty: 8466
    Zdjęcia: 3
    Miejscowość: Z prawdy :)