Przekładka freelander TD4 pomogę

02 Paź 2008, 09:27

witam
przekładka freelandera nie jest trudna pod warunkiem że robi się to po raz drugi.jeśli ktoś zamierza samodzielnie zrobić przekładkę z anglika freelandera z silnikiem TD4 pomogę w tym bo muszę sprawdzić w oryginalnej wersji elektrykę ,podłączyłem 1 lub 2 przewody w inne miejsce i nie wszystko mi działa.w grę wchodzi 1 dzień całe województwo świętokrzyskie i ościenne.zainteresowanych proszę o kontakt.
kitaro
Nowicjusz
 
Posty: 17

14 Paź 2008, 20:26

Witam, zakupiłam Freelandera 2,0 TD4 i mam zamiar robić przekładkę. Czy pasuje do niego maglownica z innego auta? Gdzieś przeczytałam, że od opla.
Justynako
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Bielawa

14 Paź 2008, 22:34

nie,nawet o tym nie myśl.maglownica od opla jest trochę krótsza kilka centymetrów ale najważniejsze że nie da się jej przykręcić do kolumny kierowniczej bo są inne końcówki ,podobno to jakoś przerabiają ale ja nie wyobrażam sobie żeby można jeździć z taką maglownicą która nie wiadomo kiedy odpadnie.
kitaro
Nowicjusz
 
Posty: 17

15 Paź 2008, 16:31

Dokładnie, jeżeli tak sprawa wygląda, to nie ma sensu...
Dzięki za odp.
Justynako
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Bielawa

17 Paź 2008, 18:19

temat zakończony.nie było chętnych więc nie obejrzałem sobie u nikogo wtyczek ale wydrukowałem całą elektrykę z programu rawe i okazało się że nie było pomyłki problem był inny.prosiłem o usunięcie tego tematu wtedy gdy nie było żadnej odpowiedzi ale chyba oprócz tych ,którzy potrzebują pomocy już nikt tu nie zagląda.
pozdrawiam
kitaro
Nowicjusz
 
Posty: 17