Przestały działać światła mijania Nissan Micra K11 1.0 96r

Przestały działać światła mijania Nissan Micra K11 1.0 96r

02 Mar 2019, 23:05

Witam. Pacjent Nissan Micra K11 1.0 96r. Wszystko było git do póki nagle przestały świecić :x dwie przednie żarówki mijania. Założone nowe - nie to nie dało (stare też były ok). Gdzie może leżeć problem? Działają postojowe i wszystkie światła (nawet drogowe przy przytrzymaniu do siebie- od siebie już nie). Proszę o pomoc!
Tak samo piszczy przy włączonych światłach postojowych (manetka przekręcona na mijania). Bezpieczniki są ok.

Proszę o pomoc, pozdrawiam!
kisiello
Obserwowany

Re: Przestały działać światła mijania Nissan Micra K11 1.0 96r

03 Mar 2019, 00:04

Bezpieczniki sprawdziłeś, a przekaźnik do świateł mijania?
Rozumiem że na przełączniku w pozycji świateł mijania tylko one nie świecą, pozycje są wtedy ok?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam

04 Mar 2019, 12:37

Bezpieczniki ok. Problem został rozwiązany w ten sposób, że plastik który był dookoła kierownicy dociskał kabelek idący do manetki z włącznikiem świateł, dlatego prąd nie dochodził do H4. Problem rozwiązany, cieszę się, że to taka błahostka.

Pozdrawiam!
kisiello
Obserwowany

04 Mar 2019, 12:51

Czyli ten kabel gdzieś nie stykał, mam nadzieję że sprawdziłeś i poprawiłeś jego mocowanie :)
Czasem nie duży problem a ciężki do zlokalizowania, najważniejsze że ci się udało :ok:
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie blokuj skrzyżowania i pasów Nie blokuj skrzyżowania i pasów
    Skrzyżowanie zablokowane przez samochód, który nie zdążył przez nie przejechać np. przed zmianą świateł, to częsty widok. Perspektywa mandatu nie zawsze wystarczy, by zapobiegać takim zachowaniom kierowców. ...
    Tory testowe Toyoty Tory testowe Toyoty
    Prototyp każdego modelu Toyoty pokonuje co najmniej milion mil, nim trafi na taśmę produkcyjną. Większość testów odbywa się na torach w Belgii, Japonii i USA. Przedstawiamy miejsca, gdzie auta Toyoty są poddawane ekstremalnym ...

•