PT Cruiser

PT Cruiser

16 Mar 2011, 22:50

Witam serdecznie. Zauważyłem, że na forum nie ma żadnego tematu o tym samochodzie, więc ja stworzyłem. Proszę o zamieszczenie opini o tym samochodzie głównie z silnikami 1.6 16V i 2.0 16V. Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś użytkownik owego wozu.
Pozdrawiam!
bialy56
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia Góra
Prawo jazdy od: 07 01 2013
Auto: Fiat 126p FL
Silnik: 0.65
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

Re: PT Cruiser

11 Gru 2014, 19:20

Ogólnie PT Cruiser uchodzi w USA za taki biedny samochód... Taki nasz Lanos. A może Fiat Siena. Tanie auto, przeciętne wykonanie.
fordsierra
Nowicjusz

Przebieg/rok: 22tys. km
Auto: Citroen Berlingo
Silnik: 1.6 HDi
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6 Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6
    Wprowadzenie całkowicie nowego czterocylindrowego silnika wysokoprężnego Opla to kolejny etap w procesie odnowy portfolio jednostek napędowych. Silniki CDTI ECOTEC o pojemności 1,6 litra, są drugą z kolei rodziną nowych silników ...
    Jak bezpiecznie przewozić psa w samochodzie? Jak bezpiecznie przewozić psa w samochodzie?
    Na wakacyjne wyjazdy właściciele psów często zabierają swoje czworonogi. I chociaż w domu mogą być ich najlepszymi towarzyszami, to w podróży źle przewożony pies może stanowić zagrożenie dla siebie samego, kierowcy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi rozpoczyna maraton wyścigów 24-godzinnych, 4
      Men's Day 2009
      Z ulicy na tor - Poznań
      Fiat Freemont Cross