Radio CD30 MP3 Opel Corsa H 2007

21 Lut 2020, 11:15

Witam,
Przychodzę z pytaniem czy instalacja AUX lub Bluetooth w samochodzie Opel Astra H wymaga zakupu i wymiany całego radia w samochodzie czy są jakies inne rozwiązania. Jestem łysy w tym temacie wiec bardzo proszę o wasza pomoc. W samochodzie nie ma gniazda tzw. zapalniczki, gniazda USB, oraz oczywiście gniazda AUX. Chciałbym najnormalniej w świecie posłuchać w samochodzie muzyki z samochodu, żadnych teledysków, sam dźwięk na głośnikach samochodu.
Z góry dziękuje chętnym za odpowiedzi, pozdrawiam
Depilator
Obserwowany
 
Posty: 2

21 Lut 2020, 15:15

Depilator napisał(a):W samochodzie nie ma gniazda tzw. zapalniczki

A dlaczego nie ma gniazda zapalniczki? Co się z nim stało?
Depilator napisał(a):Przychodzę z pytaniem czy instalacja AUX lub Bluetooth w samochodzie Opel Astra H wymaga zakupu i wymiany całego radia w samochodzie czy są jakies inne rozwiązania.

Możesz sprecyzować, o co konkretnie ci chodzi? Bo nie wiem co masz na myśli? Instalacja AUX czy Bluetootch nie ma nic wspólnego z nowym radiem. Kupujesz nowe radio, wraz z odpowiednim przejściem, podłączasz i masz.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

21 Lut 2020, 16:48

Chce po prostu wiedzieć czy mogę zamontować samodzielnie gniazdo AUX w samochodzie, czy można go jakoś połączyć z radiem, jeśli to jak, jaka jest cena takiego wydatku itd wszystko co muszę wiedzieć przy takim eksperymencie. Gniazda zapalniczki po prostu nie ma w samochodzie, nie wiem czy fabrycznie nie było w co wątpię czy poprzedni właściciel zdemontował
Depilator
Obserwowany
 
Posty: 2

22 Lut 2020, 09:33

Depilator napisał(a): Gniazda zapalniczki po prostu nie ma w samochodzie, nie wiem czy fabrycznie nie było w co wątpię czy poprzedni właściciel zdemontował

A co masz w miejscu, gdzie była zapalniczka? Może da się zamontować spowrotem?
Jeżeli chodzi o gniazdo AUX to jeżeli nie masz w radiu, które masz, to nie zamontujesz. Inaczej - dać się da, ale musiałby to zrobić elektronik - potrzebna jest ingerencja w układ elektroniczny radia.
Masz tam obecnie radio oryginalne, czy jakieś inne?
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000