Radio samochodowe XTRONS

Radio samochodowe XTRONS

23 Kwi 2019, 17:28

Witam, posiadam radio XTRONS td-714gd. Chciałbym się zapytać do jakich samochodów te radio pasuje. Mianowicie wiem, że jest ono z volkswagena, więc teoretycznie powinno pasować do każdego volsfvagena.
Ciekawi mnie czy pasowałoby do turana I lub do opla zefiry B. Do postu zamieszczam zdjęcie podglądowi radia.
Mizu
Nowicjusz

Re: Radio samochodowe XTRONS

23 Kwi 2019, 18:41

Czy to radio jest idealnym prostokątem? czy tez na górze ta ramka jest szersza niż na dole? Na zdjęciu które zrobiłeś dziwnie to wygląda i nie jestem pewien jak to jest w rzeczywistości.

Jeżeli jest idealny prostokąt to radio jest wtedy standardowe na 2DIN i praktycznie będzie pasowało do większości modeli samochodów gdzie producent przewidział miejsce na takie radio jedynie może być potrzebna odpowiednia ramka żeby je wkomponować. Do tego oczywiście odpowiednie kable na przejściówki.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam

24 Kwi 2019, 19:59

Tego ci nie powiem, bo nie mam go aktualnie przy sobie-wyjechalem. Sprawdzę i dam znać. A jeszcze jedno pytanie. W jakiej cenie wogole są takie radia ?
Mizu
Nowicjusz

02 Maj 2019, 14:07

Na necie takie radia chodzą za około 1000zł
Emil222
Początkujący

06 Maj 2019, 10:53

Ja tyle kasy za radio bym nie dał...
Bartek933
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota
    Czy wraz z początkiem weekendu na drogach robi się spokojnie? Niestety, to właśnie wtedy jest najbardziej niebezpiecznie: w piątki ma miejsce najwięcej wypadków, a w soboty ginie w nich najwięcej osób. Od piątkowego ...
    [D] Alfa 156 1,9JTD / A4 B5 1,9TDI / e46 320d / Passat B5 1,9TDI [D] Alfa 156 1,9JTD / A4 B5 1,9TDI / e46 320d / Passat B5 1,9TDI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Alfa Romeo 156 1,9JTD - 115KM - Audi A4 B5 1,9TDI ...

•