Rdza w Golfie 4 czy da się zwalczyć lub zatrzymać czy wymienić auto

08 Wrz 2023, 19:09

może i stary gruz ale rozrząd zrobiony 1400 zł lżejszy jestem a on jeszcze swoje pojeździ , mogę zadbać i ładnie zrobić banalnie małym kosztem , to zrobię , rozumiem ze na baranka normalnie dać podkład i kolor wtedy
PtaQu
Początkujący
 
Posty: 62

08 Wrz 2023, 19:39

Podkład nie potrzebny, odrazu kolor
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16188
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

11 Wrz 2023, 10:38

a mam jeszcze jedno pytanie bo tego koloru mam małą puszkę raczej a baranek ma być czarny to może lepiej dać lekką wartwę podkładu lub dwie bo podkład jest biały to kolor lepiej wyjdzie na podkładzie niż na czarnym baranku gdzie będę pewnie musiał nakładać trochę tego lakieru , dobry pomysł ?
PtaQu
Początkujący
 
Posty: 62

11 Wrz 2023, 11:21

Baranek też możesz kupić jasny.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16188
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

20 Paź 2023, 14:52

Problem w tym,że mata szklana wchłania wilgoć ,nie sądze by takie zaklejenie dziury na długo starczyło,miałem kiedyś w maluchu podobną dziurę,ale w innym miejscu,też dostępną z obydwu stron,dobrze wyczyściłem do ,,srebra,,podkład epoksydowy,zmatowienie,jeszcze raz podkład,zmatowienie ściernym,kawałek blachy na Distalu od tamtej strony a od czoła po wypłynięciu kleju rozgarnąłem go,potem zeszlifowałem,nigdy mi to już nie puściło,nie rdzewiało,warunek,perfekcyjne wyczyszczenie obszerniejszego rejonu.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Samochody Toyoty otrzymają karty SIM
    Japoński operator telekomunikacyjny KDDI będzie dostarczał karty SIM do połączonych w sieci samochodów Toyoty. Nowe karty umożliwią globalną komunikację i wymianę danych między autami. Do 2020 roku Toyota zamierza ...