Rdzewieje próg

Rdzewieje próg

03 Gru 2007, 17:22

Rdzewieje mi próg, mam już dziurę. Słyszałem że można ją załatać w następujący sposób. Pianka do okien, troche napełnic ale nie za dużo aby nie rozsadziło blachy, wyrównać i pokryć żywicą,ewentualnie podkład (ale niekoniecznie) pomalować czarnym sprayem. Czy ten sposób jest aby napewno dobry ? Jeżeli nie jaki inny, oprócz kupna nowych, lece po najmniejszych kosztach. I ile kosztuje taka żywica ?
_ZYWY_
Nowicjusz

Re: Rdzewieje próg

03 Gru 2007, 18:45

Progi są tanią rzeczą w zakupie i wymiana tez nie jest droga , ja na twoim miejscu wymieniłbym je.
tomss20
tomss20
Początkujący

Miejscowość: kraków

03 Gru 2007, 20:03

tomss20 napisał(a):Progi są tanią rzeczą w zakupie i wymiana tez nie jest droga , ja na twoim miejscu wymieniłbym je.

Dobrze dziękuje za porade, ale jednak zostane przy swoim
_ZYWY_
Nowicjusz

03 Gru 2007, 22:40

Próg w samochodzie nie jest elementem dla estetyki , jest to element nośny samochodu usztywniający karoserie.Pamietaj o tym.
tomss20
tomss20
Początkujący

Miejscowość: kraków

16 Cze 2016, 10:59

Wiem, że cynkowanie galwaniczne i wiele innych powłok ochronnych zakład galwaniczny [reklama] wykonuje od ręki, na poczekaniu w niezwykle zadowalające jakości. Wiele razy zlecałem u nich pilne partie do obróbki i się zawsze wywiązywali z obowiązków na 100%. Poza tym to jest chyba jeden z najstarszych w Polsce zakładów galwanicznych. 30 lat doświadczenia i pełna certyfikacja jakościowa na poziomie międzynarodowym. Ja bym nawet dalej nie szukał na twoim miejscu.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 17 Cze 2016, 08:57, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
olakwiatko88
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 07 1979
Auto: opel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Auto Nostalgia VIII - motoryzacyjna podróż w czasie Auto Nostalgia VIII - motoryzacyjna podróż w czasie
    To już 8. edycja targów pojazdów zabytkowych Auto Nostalgia która stała się historią. W miniony weekend na warszawskim stadionie PGE Narodowy zgromadzono kilkaset samochodów z różnych epok, ...
    Toyota Land Cruiser Toyota Land Cruiser
    Historia tego modelu sięga lat 50. ubiegłego wieku. Wtedy to został zaprezentowany przez Toyotę model BJ – zgrabna terenówka, która sprawdzała się w trudnym terenie. Zalety samochodu – prosta konstrukcja ...

•